NFS Undercover Collector's Edition Upgrade

autor: Marcinnba340
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

NFS Undercover Collector's Edition Upgrade

★★★ Newbie

Witam,

Zakupiłem dodatek Collector's Edition Upgrade do gry Need for Speed Undercover na Xbox360. Według opisu na stronie xboxmarketplace.com powinienem otrzymać:
1. 5 seryjnych samochodów
2. 10 specjalnych samochodów
3. 35 naklejek
4. 12 nowych imprez (wyścigów)
Po uruchomieniu gry bez problemu znalazłem rzeczy, o których mowa w 3 pierwszych wymienionych przeze mnie punktach, natomiast nie mam pojęcia gdzie znajduje się te 12 dodatkowych wyścigów. Na mapie nie widnieje żadna ikona a w rubryce "dostępne wyścigi" jest cyfra 0. Próbowałem jeżdżenia po mapie licząc, iż owe imprezy się pojawią jednak bezskutecznie. Oprócz tego usunąłem dodatek i pobrałem go ponownie, ale to również nie pomogło. Warto wspomnieć, że w statystykach mam teraz 187/199 wygranych wyścigów, czyli wygląda to tak jakbym rzeczywiście otrzymał te 12 dodatkowych wyścigów, jednak nie mam pojęcie gdzie one są... Proszę o pomoc, ponieważ nie ukrywam, że dodatkowe wyścigi były jedynym powodem, dla którego zakupiłem dodatek.

Pozdrawiam. 

Wiadomość 1 z 1 (222 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem