Jak przywrócić powiązanie do konta xbox one w panelu konta EA?

autor: dr3140
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Jak przywrócić powiązanie do konta xbox one w panelu konta EA?

★★★ Newbie

Cześć,

 

wcisnąłem Anuluj dostęp w panelu mojego konta EA, przy powiązanym koncie XBOX One.
Jak mogę to przywrócić?

 

Po uruchomieniu gry (Need for Speed, Rivals) na XBOX pojawia mi się komunikat:

" Your profile does not have the correct permissions to access xbox live functionality"

 

Pozdrawiam,
Piotrek

Wiadomość 1 z 2 (1 009 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Jak przywrócić powiązanie do konta xbox one w panelu konta EA?

Community Manager (retired)

@dr3140 Hej!

 

Przeniosłem Twoje dwa zapytania do tego działu poświęconego NFS. Co do Twojego zapytania, w tym artykule znajdziesz informację odnośnie opcji Anuluj Dostęp. Co musisz zrobić to:

 

To relink your account
 
  1. Log into your Xbox One
  2. Start your Xbox One game. 
  3. You will be asked if you would like to link your Xbox One account to your original EA Account.
  4. Say yes and the accounts should be linked and let you access online modes.

Więc najpierw spróbuj połączyć według tego raz jeszcze Swoje konto Xbox i EA a potem jeśli nadal ten błąd będzie się pojawiał " Your profile does not have the correct permissions to access xbox live functionality" zajrzyj tutaj Punkt 2  ( konkretnie może chodzić o abonament Xbox Live Gold)

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 081 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Jak przywrócić powiązanie do konta xbox one w panelu konta EA?

Community Manager (retired)

@dr3140 Hej!

 

Przeniosłem Twoje dwa zapytania do tego działu poświęconego NFS. Co do Twojego zapytania, w tym artykule znajdziesz informację odnośnie opcji Anuluj Dostęp. Co musisz zrobić to:

 

To relink your account
 
  1. Log into your Xbox One
  2. Start your Xbox One game. 
  3. You will be asked if you would like to link your Xbox One account to your original EA Account.
  4. Say yes and the accounts should be linked and let you access online modes.

Więc najpierw spróbuj połączyć według tego raz jeszcze Swoje konto Xbox i EA a potem jeśli nadal ten błąd będzie się pojawiał " Your profile does not have the correct permissions to access xbox live functionality" zajrzyj tutaj Punkt 2  ( konkretnie może chodzić o abonament Xbox Live Gold)

Wiadomość 2 z 2 (1 082 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem