DirectX problem

autor: insake69
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

DirectX problem

★★ Novice

Hejka, mam problem z otoz takim błedem:  Posiadam kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 1050 OC, procesor intel i5 3470 3.2 Ghz, ram 8gb 1600 mhz, płyta główna lenovo mahobay, zasilacz 270W. Wszystkie sterowniki mam zaaktualizowane. Wczesniej jeszcze dzialal, mam przegrane w nfs paybacku 10 godzin. Robiłem małe OC karty graficznej, ale dosłownie lekko (memory dodałem po ~200) w programie MSI Afterburner lecz pozniej wrocilem do ustawien fabrycznych. (Właśnie od pory OC coś się dzieje, no i gdy grzebałem, żeby ARK mi poszedł na srednio/wysokich w 60 klatkach i nawet sie udało) Byłbym wdzięczny za pomoc! Problem wychodzi mi dopiero gdy jestem w gierce i zaczne ruszac samochodem. (Dodam jeszcze, ze przed aktualizacja sterownikow, poniewaz chcialem sprawdzic czy to nie przez to, gierke wywalalo mi juz podczas wchodzenia do menu/ładowania ekranu do gry) Przepraszam za moją gramatyke ale no, starałem się xD. No tak, zapomnialbym, wraz z crashem/bledem nfs'a wywala mi origin/discorda, w zaleznosci co mam wlaczone)

Wiadomość 1 z 7 (1 068 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: DirectX problem

Community Manager

Hej @insake69 

 

Próbowałeś może czystej instalacji sterownika karty graficznej? Znajdziesz tę opcję w zaawansowanych opcjach instalacji sterowników. Standard smile 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 7 (1 050 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: DirectX problem

Community Manager

Hej @insake69 

 

Próbowałeś może czystej instalacji sterownika karty graficznej? Znajdziesz tę opcję w zaawansowanych opcjach instalacji sterowników. Standard smile 

Wiadomość 2 z 7 (1 051 wyświetleń)

Dot.: DirectX problem

★★ Novice

Hej, dzięki za odpowiedz @EA_Kuba 

 

Wydaję mi się, że może to być zbytnio niemożliwe. Przeczyściłem jeszcze wszysktie zapisy itd pogramem DDU

Wiadomość 3 z 7 (1 037 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: DirectX problem

★★ Novice
@insake69 Dobra, jestem zbyt ułomny żeby pomyślec o tym od razu. Zrobiłem sobie miejsce na dysku (nie zrobilem nawet czystej instalacji, poniewaz bylem pewny, ze i tak wyjdzie blad. Lecz udalo sie, bardzo dziekuje za pomoc !) Gra sie odpala, i mozna jezdzic dalej ^^. Zycze milej nocki/dnia, w zaleznosci kiedy to przeczytasz)
Wiadomość 4 z 7 (1 029 wyświetleń)

Dot.: DirectX problem

★ Novice
@insake69 Kolego jak udało ci sie to naprawić bo juz nie wyrabiam z tym
Wiadomość 5 z 7 (1 000 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: DirectX problem

★★ Novice

Miałem mało miejsca na dysku. Zaczne od początku, co zrobiłem. Pierw odinstalowqlem sterowniki w panelu sterowania (wszystko co miało w sobie "nvidia") , i chciałem je znowu zainstalować ,l3cz wychodził błąd taki jak jest na górze. Postanowiłem zainstalować program DDU, odpaliłem go w trybie awaryjnym. Przsczyscilem wszystkie szczątki po starych sterownikach, lecz dalej nie działało. Postanowiłem pobrać sterownik z kwietnia (ten starszy), ale nie miałem wystarczająco miejsca wolnego na dysku, więc odinstalowqlem parę śmieci i wyczyścilem temp'a. Pobralem od nowa starszy sterownik, i zaskakująco weszło wszystko ładnie pięknie, potem zaaktualizowalem sterownik GeForce Experience. Po tym zaczęło wszystko ładnie śmigać. (Podczas instalacji, użyłem ekspresowej instalacji, a nie czystej, czyli "zaawansowanej") wydaje mi się, że problemem było miejsce na dysku. Mam nadzieję, że jeżeli masz ten sam problem, i zrobisz podobnie do mnie to zadziała! Chciałem jeszcze przeprosić za tak chaotyczne pisanie, nigdy nie byłem dobry z polskiego xD

Wiadomość 6 z 7 (977 wyświetleń)

Dot.: DirectX problem

Community Manager

@WhiteekYT Daj nam znać czy odpowiedź @insake69 pomogła Ci w rozwiązaniu problemu Standard smile

Wiadomość 7 z 7 (962 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem