Pytanie do Mass Effect 2

autor: DominikaChaos
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Pytanie do Mass Effect 2

★★ Novice

Nie wiem gdzie się o tym dowiedzieć dlatego tutaj pisze moje pytanie jest takie czy jak  kupię Mass Effect 2 przez origin ta gra zawiera dodatek  Lair of the Shadow Broker czy nie ? a jesli nie zawiera to jak można kupić ten dodatek bo bardzo mi zależy na tym dodatku ze względu na Liarę. 

Wiadomość 1 z 8 (438 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Pytanie do Mass Effect 2

Community Manager

Hej @DominikaChaos

 

Poprzez Origin możesz kupić wersję Standard i Deluxe. Żadna z tych wersji nie zawiera dodatkowych DLC. Dodatek przez Ciebie wspomniany (Lair of the Shadow Broker), możesz kupić dodatkowo za 800 BioWare Points, po zakupie podstawowej wersji gry.

 

Dodatkowo miej na uwadze fakt: Tekst w pakiecie Lair of the Shadow Broker nie zawiera tłumaczeń na polski, czeski i węgierski

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 8 (540 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Pytanie do Mass Effect 2

Community Manager

Hej @DominikaChaos

 

Poprzez Origin możesz kupić wersję Standard i Deluxe. Żadna z tych wersji nie zawiera dodatkowych DLC. Dodatek przez Ciebie wspomniany (Lair of the Shadow Broker), możesz kupić dodatkowo za 800 BioWare Points, po zakupie podstawowej wersji gry.

 

Dodatkowo miej na uwadze fakt: Tekst w pakiecie Lair of the Shadow Broker nie zawiera tłumaczeń na polski, czeski i węgierski

Wiadomość 2 z 8 (541 wyświetleń)

Dot.: Pytanie do Mass Effect 2

★★ Novice
Dziękuję za odpowiedź
Wiadomość 3 z 8 (426 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pytanie do Mass Effect 2

★★ Novice

Jescze jedno pytanie kupiłam za 800 punktów bioware ten dodatek shadow broker i nie działa on w wersji w Polskiej jak mogę zmienić język gry aby dodatek zadziałał ?

Wiadomość 4 z 8 (411 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pytanie do Mass Effect 2

Community Manager

Hej @DominikaChaos

 

"Tekst w pakiecie Lair of the Shadow Broker nie zawiera tłumaczeń na polski, czeski i węgierski"

 

 

Wiadomość 5 z 8 (404 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pytanie do Mass Effect 2

★★ Novice
Cholera jasna głupia nie jestem. Poczytaj jeszcze raz co napisałam. Czy można zmienić język gry aby działał dodatek

Temat można zamknąć bo Pani z obsługi Ea powiedziała że można i powiedziała jak.
Wiadomość 6 z 8 (400 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pytanie do Mass Effect 2

★ Novice

Czym w takim razie różni się wersja Standard od Deluxe?

Wiadomość 7 z 8 (398 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pytanie do Mass Effect 2

★★ Novice

Cześć rożni się tym ze w deluxe będziesz miał jakieś dodatki  oprócz arrival i shadow brok itd. Ja teraz zakupiłem deluxe i dokupiłem shadow broker i arrival . Niestety nie mam ich w grze i próbowałem już prawie wszystkiego. To jest skandal że nie ma wsparcia konkretnego dla graczy od EA. Swój temat dodałem. Pozdrawiam

Wiadomość 8 z 8 (392 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem