Dot.: Przepustka sieciowa

autor: EA_Coral
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Przepustka sieciowa

★★★ Newbie

Występuje na moim koncie ME3 problem związany z przepustką sieciową, pojawia się komunikat abym ją zakupił, jak go rozwiązać?

Wiadomość 1 z 4 (725 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Przepustka sieciowa

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Witam @ShewA01

 

Powiedz mi, czy od początku gry doświadczasz tego problemu? Poniżej mam dla Ciebie kilka potencjalnych rozwiązań.W ostateczności warto przeinstalować grę. Daj znać czy coś pomogło.

 

FIX 1:

Spoiler
1. Origin- Ustawienia aplikacji- Zapisane stany gry- Przechowywanie w chmurze- Wył.
2. Zmień nazwę folderu C:\Users\[USERNAME]\Documents\Bioware\Mass Effect 3
3. Uruchom grę

FIX 2:

Spoiler
Aplikacja Origin lub gra potrafi tworzyć pliki tymczasowe,co może powodować problem w połączaniu z serwerami lub autoryzacją DLC. Warto usunąć wszystkie pliki C:\Windows\Temp and [your username]\AppData\Local\Temp.

FIX 3:

Spoiler
Utwórz nowe konto administratora Windows. Uruchom Origin i grę ME 3. 
Instrukcja dla Windows 10, więcej na stronie pomocy Microsoft.

 

Pozdrawiam.

 

Answers HQ w Pigułce - Poradnik dla Początkującego

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (736 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Przepustka sieciowa

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Witam @ShewA01

 

Powiedz mi, czy od początku gry doświadczasz tego problemu? Poniżej mam dla Ciebie kilka potencjalnych rozwiązań.W ostateczności warto przeinstalować grę. Daj znać czy coś pomogło.

 

FIX 1:

Spoiler
1. Origin- Ustawienia aplikacji- Zapisane stany gry- Przechowywanie w chmurze- Wył.
2. Zmień nazwę folderu C:\Users\[USERNAME]\Documents\Bioware\Mass Effect 3
3. Uruchom grę

FIX 2:

Spoiler
Aplikacja Origin lub gra potrafi tworzyć pliki tymczasowe,co może powodować problem w połączaniu z serwerami lub autoryzacją DLC. Warto usunąć wszystkie pliki C:\Windows\Temp and [your username]\AppData\Local\Temp.

FIX 3:

Spoiler
Utwórz nowe konto administratora Windows. Uruchom Origin i grę ME 3. 
Instrukcja dla Windows 10, więcej na stronie pomocy Microsoft.

 

Pozdrawiam.

 

Answers HQ w Pigułce - Poradnik dla Początkującego

 

Wiadomość 2 z 4 (737 wyświetleń)

Dot.: Przepustka sieciowa

★ Novice

Witam, 
wykonałem powyższe 3 akcje i nadal mam ten sam problem z przepustką online. Poprosiłem znajomego o jego konto na którym został zakupiony Mass Effect 3 i po zalogowaniu się i odpaleniu gry mam dostęp do trybu multiplayer na jego koncie po powrocie na moje konto dalej nie miałem dostępu do trybu multiplayer. Problemy zaczęły się po zakupie Pakietu wszystkich DLC do Mass Effecta 3. Proszę o pomoc.

Wiadomość 3 z 4 (593 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przepustka sieciowa

★ Novice

Skontaktowałem się z działem pomocy w Stanach Zjednoczonych po dość długiej przeprawie przydzielili mi nowy kod produktu który odblokował mi przepustkę. Polecam to rozwiązanie (przesłanie tego wątku podczas rozmowy z Polskim działem lub kontakt przez czat pisemny z pomocą techniczną z USA) wszystkim którzy mają ten problem i powyższe polecenia nie pomogły. 

Wiadomość 4 z 4 (583 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem