Re: Mass Effect Feros freeze

autor: masta222333
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mass Effect Feros freeze

★★★ Newbie

Witam

 

Kupiłem na origin pierwszą część Mass Effect i mam w związku z tym nad wyraz upierdliwy problem.

Mianowicie: podczas misji na Feros gdy z pomocą automatycznych drzwi trzeba usunąć z budynku statek gethów,

podczas sceny przerywnikowej cała gra się freezuje i nie da się zrobić absolutnie nic;

wyjść do pulpitu ani uruchomić menedżera zadań. Jedyne co można zrobić to pozbawić komputer zasilania i uruchomić ponownie.

Proszę o udzielenie odpowiedzi czemu tak się dzieje, oraz o wskazanie rozwiązania.

Wiadomość 1 z 3 (264 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Mass Effect Feros freeze

Community Manager (retired)

Witaj @masta222333

 

Czy próbowałeś podstawowych kroków jak: Naprawa gry, Reinstalacja gry + Origin? Bazując na raportach z EN forum, przyczyna mogą być uszkodzone zapisy gry. Warto także zmienić ustawienia grafiki na najniższe i upewnić się czy programy w tle nie blokują działania gry. Kroki te okazały się pomocne w TYM przypadku. Daj znać czy się udało.

 

Pozdrawiam:eahigh_file:

 

 

Wiadomość 2 z 3 (255 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Mass Effect Feros freeze

★★★ Newbie

Od Najniższych ustawień zacząłem, opcje naprawy też wykorzystałem, po reinstalacji gry problem pozostał nierozwiązany.

Najlepszy efekt to zacięcie się gry kilka sekund później.

Wiadomość 3 z 3 (243 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem