Mass Effect - Bring down the sky- brak polskiej wersji językowej

autor: joachimstepor
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mass Effect - Bring down the sky- brak polskiej wersji językowej

★ Novice

Witam. Mam pudełkowe premierowe wydanie Mass Effect wydane jeszcze przez cdprojekt przed powstaniem origin (pełna polska wersja językowa). Ostatni raz grałem w nią kilka lat temu, mogłem wtedy bez problemu ściągnąć sobie bezpłatny dodatek Bring down the sky i grać niego w polskiej wersji językowej. Właśnie chciałem przypomnieć sobie całą trylogię i zainstalowałem Mass Effect i z przykrością stwierdziłem że oknie treści do pobrania gdzie poprzednio miałem możliwość zainstalowania darmowego dodatku Bring down the sky jest pusta plansza. Szukałem w pomocy EA i znalazłem możliwość pobrania tego dodatku ze strony. Niestety po ściągnięciu i uruchomieniu instalatora otrzymałem komunikat instalator nie obsługuje polskiej wersji językowej. Dzwoniłem do pomocy EA gdzie poinformowano mnie że nie jest już dostępna polska wersja językowa tego dodatku (mimo że taka była dostępna jeszcze jakiś czas temu) i że mam się ogłosić na forum z prośba o pomoc w tej sprawie. Co niniejszym czynię. Może ktoś ma jeszcze gdzieś w zasobach polską wersję językową tego dodatku? Lub może jakieś sugestie co do rozwiązania tego problemu? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i informacje.

Wiadomość 1 z 5 (1 277 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect - Bring down the sky- brak polskiej wersji językowej

Community Manager (retired)

Witaj @joachimstepor

 

Niestety jeśli chodzi o instalator, to jest on dostępny jedynie w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim, włoskim i niemieckim Frown

 

Rozumiem, że korzystasz z wersji w pełnym polskim spolszczeniem? A czy mógłbyś sprawdzić, którą wersję gry masz obecnie zainstalowaną?

 

Do uruchomienia Bring Down the Sky, konieczna jest łatka 1.01a.

Wiadomość 2 z 5 (1 267 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect - Bring down the sky- brak polskiej wersji językowej

★ Novice

Mam zainstalowaną wersję 1.02

Wiadomość 3 z 5 (1 262 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect - Bring down the sky- brak polskiej wersji językowej

Community Manager (retired)

Witaj ponownie @joachimstepor

 

Wybacz za opóźnienie w odpowiedzi, ale sprawdzałam dokładnie, jak wygląda sprawa ze spolszczeniem dodatku Bring Down the Sky do Mass Effect.

 

Ogólnie dystrybutorem w pełni spolszczonej wersji jest (a raczej był) CD Projekt. Pierwszy Mass Effect ukazał się jeszcze przed wprowadzeniem platformy Origin w takiej wersji, jaką znamy dzisiaj. Obecnie pierwszą grę z serii ME można zakupić na naszej platformie, jednak zgodnie z opisem produktu, język polski nie jest w niej obsługiwany. Dlatego też nie możesz użyć naszego instalatora w celu ściągnięcia brakującego dodatku. Jedynym dystrybutorem polskiej wersji był CD Projekt.

 

Udało mi się jednak znaleźć łatkę 1.01a, o której wcześniej wspomniałam, na stronie gram.pl [link do strony]

 

Spróbuj zainstalować tą aktualizację (możliwe, że będzie trzeba przeinstalować przy tym całą grę) i daj znać czy to rozwiązało problem.

 

 

 

Trzymam mocno kciuki, aby się udało Fingers crossed

Wiadomość 4 z 5 (1 253 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect - Bring down the sky- brak polskiej wersji językowej

★ Novice

Dzięki za podpowiedź. Mam już około 30 godzin przejścia w Mass Effect, sprawdzę Wasze sugestie jak skończę grę, nie chcę stracić tego co już przeszedłem.

Pozdrawiam

Wiadomość 5 z 5 (1 251 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem