Dot.: Mass Effect - Bring Down the Sky

autor: EA_Coral
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mass Effect - Bring Down the Sky

★★★ Newbie

Witam,

 

ostatnimi czasy postanowiłem ponownie wrócić sobie do ME i raz jeszcze przeżyć przygodę Sheparda.

Chciałem w końcu to zrobić w 'opcji full', tj. ze wszystkimi DLC (ofkors wszystko legitnie, pobrane z platformy Origin).

Zaczynając 1 część zabawy sprawdziłem jakie DLC są zainstalowane i wg informacji posiadam Bring Down the Sky (gra pobrana z Origin ma z automatu wersję 1.02), a Pinnacle Station w ogóle nie ma.

Przy próbie 'wklikania' się w BDtS pokazywały się jedynie nazwiska twórców, ale nie uważałem, by to był problem.

Obecnie jestem przed Vimirem, wykonałem lwią część misji pobocznych, jednakże system Asgard wciąż nie pojawia się w Gromadzie Exodus. Wygląda na to, że gra nie widzi w ogóle DLC mimo informacji o takowym w opcje -> zawartość dodatkowa.

Jest na to jakaś rada czy tylko reinstall i potencjalna utrata wszystkich sejwów wchodzi w grę?

Próbowałem również instalacji manualnej poprzez ściągnięcie z https://help.ea.com/en-us/help/origin/origin/download-dlc-for-classic-origin-games/

Niestety, bez efektu, instalatory w ogóle nie znajdują folderu z grą, sugerowana jest reinstalacja, ale po kilkudziesięciu godzinach w grze jest to raczej średnia opcja. Wink

 

Z góry dziękuję za pomoc i sugestie, wciąż tli się iskierka nadziei, że jednak dane mi będzie ustrzelić kilku Batarian w pierwszej części gry. Wink

 

Pzdr,

Mateusz.

Wiadomość 1 z 2 (440 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect - Bring Down the Sky

Community Manager (retired)

Witaj @MCeglarski

 

Na sam początek warto zrobić kopię zapisanych stanów gry, aby ich nie utracić. Znalazłam dla Ciebie potencjalne rozwiązanie z EN forum. Wygląda na to, że brak dodatków, może mieć związek z brakiem zgodności gry z systemem operacyjnym. Daj znać czy się udało. 

 

Powodzenia :eahigh_file:

Answers HQ w Pigułce - Poradnik dla Początkującego

 

Wiadomość 2 z 2 (428 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem