Dot.: Mass Effect 3: Problem z instalacją gry po aktywacji na platformie Origin

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Mass Effect 3: Problem z instalacją gry po aktywacji na platformie Origin

★★★★★ Newbie

Witam

Zakupiłem pudełkową wersję gry Mass Effect 3. Niestety z przyzwyczajenia najpierw wpisałem kod aktywacyjny z pudełka, a dopiero potem włożyłem płytę do napędu. Po wciśnięciu ,,Instaluj" gra poprosiła mnie o podanie kodu. Wpisałem kod i po potwierdzeniu chęci podpięcia gry do mojego konta, wyskoczył komunikat o tym że kod został już wykorzystany ( został, bo podpiąłem grę pod moje konto). Nie jestem w stanie pobrać jej z Origina ponieważ mój internet na to nie pozwala. Moje pytanie brzmi : jak mogę zainstalować grę i czy jest to teraz możliwe. Bardzo mi na tym zależy bo pobierać musiałbym ją jakiś tydzień.

Pozdrawiam

Papik

Wiadomość 1 z 2 (669 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Mass Effect 3: Problem z instalacją gry po aktywacji na platformie Origin

Community Manager (retired)

Witaj @Papik_309

 

Rozumiem, że widzisz grę Mass Effect 3 w Twojej bibliotece gier? Oczywiście preferowaną przez nas opcją instalacji jest ściągnięcie gry z naszego serwera (zapewniasz sobie wtedy zaktualizowaną wersję gry), jednak skoro posiadasz nośnik fizyczny, jak najbardziej możesz użyć go do instalacji Wink

 

Myślę, że przydatny może okazać się ten artykuł o instalacji gry z płyty na przykładzie Star Wars Battlefront:

https://help.ea.com/pl-pl/help/star-wars/star-wars-battlefront/use-your-game-disc-to-install-star-wa...

 

Jeśli Origin nadal będzie sprawiał problemy, wyczyść jego pamięć tymczasową lub przeinstaluj całą aplikację.

 

Trzymam kciuki, aby się udało Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (865 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Mass Effect 3: Problem z instalacją gry po aktywacji na platformie Origin

Community Manager (retired)

Witaj @Papik_309

 

Rozumiem, że widzisz grę Mass Effect 3 w Twojej bibliotece gier? Oczywiście preferowaną przez nas opcją instalacji jest ściągnięcie gry z naszego serwera (zapewniasz sobie wtedy zaktualizowaną wersję gry), jednak skoro posiadasz nośnik fizyczny, jak najbardziej możesz użyć go do instalacji Wink

 

Myślę, że przydatny może okazać się ten artykuł o instalacji gry z płyty na przykładzie Star Wars Battlefront:

https://help.ea.com/pl-pl/help/star-wars/star-wars-battlefront/use-your-game-disc-to-install-star-wa...

 

Jeśli Origin nadal będzie sprawiał problemy, wyczyść jego pamięć tymczasową lub przeinstaluj całą aplikację.

 

Trzymam kciuki, aby się udało Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (866 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem