Mass Effect 3 Deluxe Edition Upgrade

autor: Maciejon
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Mass Effect 3 Deluxe Edition Upgrade

★ Novice

Dobrywieczór.

 

Chciałbym zapytać, jak oraz czy w ogóle mogę zainstalować dodatek do ME3. Kupiłem od razu pudełkową trylogię ME za 45 złotych (W jednym pudełku były wszystkie 3 części na 6 płytach i jednym kluczem zawierającym wszystkie 3 częśći). Grając w ME i ME2 nie kupowałem DLC, więc nie wiem, jak to działa na Origin. Zdecydowałem, że do trójki kupię jakieś ciekawe DLC i widzę coś takiego jak Digital Deluxe Edition Upgrade. Pakiet dodatków o połowę tańszy niż sam dodatek "Z popiołów". Problem w tym, że w opisie widnieje coś takiego: To ulepszenie nie obejmuje wersji podstawowej gry Mass Effect 3. Bynajmniej nie mam pojęcia, co to znaczy z dwóch powodów.

a) Niby jaką wersję mogę ulepszyć do deluxe, jak nie podstawową? Po to chyba chcę ulepszyć, żeby nie była podstawowa a digital deluxe.

b) Nawet jeśli, to jak poprawić wersję do... jakiejś pasującej, by móc to zainstalować? I ile to ewentualnie kosztuje? Względnie, jak sprawdzić cenę?

 

Pomocy!

 

 

Wiadomość 1 z 3 (418 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Mass Effect 3 Deluxe Edition Upgrade

Hej.

Opis tego pakietu oznacza, że NIE zawiera on podstawowej wersji gry. Co się z tym wiąże, aby móc go aktywować, należy posiadać podstawkę.

W Twoim przypadku, gdy posiadasz podstawkę, pakiet rozszerzy ją o jedno DLC i kilka dodatkowych przedmiotów w grze.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (578 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Mass Effect 3 Deluxe Edition Upgrade

Hej.

Opis tego pakietu oznacza, że NIE zawiera on podstawowej wersji gry. Co się z tym wiąże, aby móc go aktywować, należy posiadać podstawkę.

W Twoim przypadku, gdy posiadasz podstawkę, pakiet rozszerzy ją o jedno DLC i kilka dodatkowych przedmiotów w grze.

Wiadomość 2 z 3 (579 wyświetleń)

Dot.: Mass Effect 3 Deluxe Edition Upgrade

★ Novice

Na prawdę? Opisane jest tak, jakbym musiał mieć jakąś inną wersję, by móc zainstalować ten cały Upgrade. Jeśli mówisz na prawdę, to dobrze.

Wiadomość 3 z 3 (404 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem