Mass Effect 2 sterowanie kontrolerem

autor: harcio
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mass Effect 2 sterowanie kontrolerem

★★★ Newbie

Chciałbym pograć w Mass Effect 2 na kontrolerze lecz nie wiem jak ustawić to w Origin po włączeniu gry mogę tylko ustawić klawiaturę nie mogę zmienić klawiatury na pada.

Wiadomość 1 z 4 (786 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 2 sterowanie kontrolerem

Hej.

Z tego co się orientuję gra Mass Effect 2 nie wspiera kontrolerów. Co prawda istnieją jakieś mody pozwalające na grą za jego pomocą, ale nie są one w żaden sposób wspierane przez twórców gry.

Wiadomość 2 z 4 (784 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 2 sterowanie kontrolerem

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

Nie wiem czy można wstawiać linki ale ja osobiście pograłem na padzie dzięki tej aplikacji i nie wpłynęła ona na rozgrywkę ani na stabilność tylko trochę nie wygodne sterowanie w porównaniu do klawiatury

Wiadomość 3 z 4 (776 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mass Effect 2 sterowanie kontrolerem

★ Novice

Niestety zrobili to tak, że na konsolach pograsz na padzie, na PC nie. Jest mod w necie, który umożliwia grać w ME na padzie, ewentualnie możesz ściągnąć program xpadder, który pozwala grać na padzie dosłownie we wszystko, bo przypisujesz w nim klawisze z klawiatury na wybrane przez ciebie przyciski na padzie. Ruch myszą pod prawą gałkę. Ale oba sposoby są niewygodne, bo nie masz wspomagania celowania (jak np. w GTA IV), a precyzyjne celowanie samą gałką jest niemożliwe, a próbowanie denerwujące. Jeśli Ci to nie przeszkadza, to możesz moda ściągnąć albo xpaddera, ale gra się bardzo niewygodnie.

Wiadomość 4 z 4 (761 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem