Dot.: ME 3 - data premiery błąd.

autor: Bobek2408
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

ME 3 - data premiery błąd.

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, zakupiłem wersję pudełkową Mass Effect Trylogia. Pierwszej części nie instalowałem, bo przeszedłem ją wcześniej, Druga część działa poprawnie, ale gdy staram się uruchomić trzecią część wyskakuje mi komunikat ze sprawdzaniem daty premiery gdy ten proces się kończy dostaje komunikat brzmiący następująco "Błąd sprawdzania daty premiery

Podczas sprawdzania w Internecie daty premiery wystąpił błąd. Kliknij przycisk 'Ponów', aby spróbować ponownie.  

Jeśli problem będzie się powtarzać, kliknij przycisk click 'Wyjdź', aby przerwać proces, po czym poszukaj rozwiązania swojego problemu w serwisie pomocy technicznej pod adresem http://eapo-new.custhelp.com." Próbowałem ponawiać tą próbę wielokrotnie, lecz niestety stale pokazuje mi się ten błąd. Mam nadzieję, że uda się rozwiązać to bez żadnych problemów. Dodam, że jestem w 100% pewien, że z tym kluczem który był wraz z grą jest w pełni oryginalny. Nawet przykładem tego jest, że Mass Effect 2 działało bez problemów a te gry pochodzą z tego samego klucza.

Wiadomość 1 z 3 (1 709 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: data premiery

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Witaj @ST4LK3R_3003

 

Mam dla Ciebie kilka potencjalnych rozwiązań. Sprawdź poniższe i daj znać czy pomogło. 

 

  • Napraw grę w aplikacji Origin

  • Przejdź do: C:\Program Files (x86)\Origin Games\Mass Effect 3\__Installer, kliknij PPM na  Touchup.exe  i uruchom jako administrator (rozwiązanie z EN forum).

toche.PNG

 

  • Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika (UAC) na Powiadamiaj zawsze.

UAC.PNG

 

  • Niektóre programy uruchomione na komputerze mogą zakłócać dostęp online. Programy antywirusowe i zapory są zwykle związane z problemami z łącznością online. Zapora systemu Windows jest standardową funkcją systemu operacyjnego Windows i może zaistnieć konieczność ręcznego zezwolenia twojemu grze na dostęp do Internetu za pośrednictwem tej zapory. Więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Powodzenia.

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 808 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: data premiery

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Witaj @ST4LK3R_3003

 

Mam dla Ciebie kilka potencjalnych rozwiązań. Sprawdź poniższe i daj znać czy pomogło. 

 

  • Napraw grę w aplikacji Origin

  • Przejdź do: C:\Program Files (x86)\Origin Games\Mass Effect 3\__Installer, kliknij PPM na  Touchup.exe  i uruchom jako administrator (rozwiązanie z EN forum).

toche.PNG

 

  • Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika (UAC) na Powiadamiaj zawsze.

UAC.PNG

 

  • Niektóre programy uruchomione na komputerze mogą zakłócać dostęp online. Programy antywirusowe i zapory są zwykle związane z problemami z łącznością online. Zapora systemu Windows jest standardową funkcją systemu operacyjnego Windows i może zaistnieć konieczność ręcznego zezwolenia twojemu grze na dostęp do Internetu za pośrednictwem tej zapory. Więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Powodzenia.

 

 

Wiadomość 2 z 3 (1 809 wyświetleń)

Dot.: ME 3 - data premiery błąd.

★★ Novice

Też to miałem, ale mi ktoś pomógł i jest gites. Grę zakupiłem na giełdzie komputerowej, 100 oryginał.

 

Jeśli porada ST4LK3R_3003 nie pomogła, to oto co ja zrobiłem - zmień datę na 6 Marca 2012 r; czyli dzień premiery. Wówczas mi dokończyło. Oto link do mojego pytania z innej strony, jak widać innym tez pomogło, pozdrawiam!

https://lowcygier.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=16801&p=338543

Wiadomość 3 z 3 (1 406 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem