Cerberus Network - pobieranie

autor: NavySealPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Cerberus Network - pobieranie

★★★★★ Newbie

Witam.
Piszę ponieważ mam problem z pobieraniem dodatkowej zawartości z wymienionego w temacie "Cerberus'a". Grę zakupiłem na Steam i wszystko jest piękne do czasu aż nie zechcę pobrać ów zawartości. Strona która otwiera mi się w normalnej przeglądarce (nie w nakładce Steam'a) a po kilkudziesięciu sekundach ładowania wysyła mi komunikat:

"Ta witryna jest nieosiągalna
Serwer go.bioware.com potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź."

Natomiast gdy samemu szukam po oficjalnych stronach możliwości pobrania to natrafiam na informacje "PAGE NOT FOUND" z Mass Effect 3 w tle. 
Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam jeśli podobny wątek się już znajduje lecz nie mogłem na niego natrafić Frown 

Wiadomość 1 z 4 (498 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Cerberus Network - pobieranie

Community Manager (retired)

Witam @NavySealPL

 

W nawiązaniu do zgłoszonego problemu z pobraniem przedmiotów z Sieci Cerberusa, mam dla Ciebie TEN LINK,  poruszono tam zbliżony temat a podane rozwiązanie okazało się pomocne. Polecam także TEN i TEN link. Daj znać czy coś pomogło.

 

Pozdrawiam Standard smile

 

 

Answers HQ w Pigułce - Poradnik dla Początkującego

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (591 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Cerberus Network - pobieranie

Community Manager (retired)

Witam @NavySealPL

 

W nawiązaniu do zgłoszonego problemu z pobraniem przedmiotów z Sieci Cerberusa, mam dla Ciebie TEN LINK,  poruszono tam zbliżony temat a podane rozwiązanie okazało się pomocne. Polecam także TEN i TEN link. Daj znać czy coś pomogło.

 

Pozdrawiam Standard smile

 

 

Answers HQ w Pigułce - Poradnik dla Początkującego

 

 

Wiadomość 2 z 4 (592 wyświetleń)

Dot.: Cerberus Network - pobieranie

★★★★★ Newbie

Dziękuję Ci @EA_Coral gdyż środkowy link był pomocny (pierwszy nic nie zniósł natomiast ostatni jest tym gdzie wyskakiwał mi komunikat o "nieznalezieniu strony") Standard smile 
Teraz mam kolejne pytanie a mianowicie - Gdzie wgrać pobrane pliki ?? Po prostu do plików gry czy w jakieś specjalne miejsce ?? :/ 

Wiadomość 3 z 4 (484 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cerberus Network - pobieranie

Community Manager (retired)

Hej Standard smile

 

Super, że się udało!! Instalator automatycznie powinien wykryć pliki gry, do których pobierasz zawartość dodatkową. Mam nadzieję, że w końcu się uda Standard smile 

 

 

Pozdrawiam. 

 

Answers HQ w Pigułce - Poradnik dla Początkującego

 

Wiadomość 4 z 4 (469 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem