Brak zawartości Genesis w Mass Effect 2

autor: Koniecpolski1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Brak zawartości Genesis w Mass Effect 2

[ Edytowane ]
★ Novice

Mam problem z dodatkiem Genesis do Mass Effect 2.

Po zakupie i zainstalowaniu dodatku Genesis (umożliwiającego podjęcie wybranych decyzji występujących w poprzedniej części gry) podczas rozpoczynania nowej rozgrywki, a konkretnie w chwili śmierci komandora Shepard'a , zaraz po zaniknięciu tytuły gry, powinien wyświetlić się interaktywny komiks. Niestety poza chwilową zmianą melodi w tle oraz pojawieniu się nazwy dodatku, gra zupełnie pomija najważniejszy element tego DLC. Jedyne co się zmieniło w porównaniu do podstawki, to przy ewakuacji z pokoładu Normandii, głównemu bohaterowi towarzyszy Liara, a nie Kaidan ani Ashley. Chciałbym zagrać w Mass Effect 2 bez grania w mozolną jedynkę, którą już przynajmniej raz przeszedłem, nie licząc tego, że zapłaciłem za te śmieszne DLC, które nie działa. Importowanie czyjiś save'ów nie wchodzi w grę. Niech ktoś mi pomoże. Jak się nie da , to niech oddadzą mi punkty BioWare i za nie kupię sobię inny dodatek. 

 

Napisałem wcześniej do supportu EA , najpierw dostałem odpowiedź na temat Mass Effect 3, a potem "Niestety nie udało mi się znaleźć informacji odnośnie dodatku Genesis dla Mass Effect 2." i prośbę o umieszczenie tego tutaj.

 

EDYCJA: Mój problem rozwiązała zmiana języka na angielski. W angielskiej wersji gry Genesis uruchamia się poprawnie. Po spersonalizowaniu historii bohatera dokonuję zapisu gry, odinstalowuję ME2 i instaluję ponownie ale już z językiem polskim. Szkoda, że nigdzie nie podano informacji o językowym ograniczeniu rozszerzenia Genesis 

Wiadomość 1 z 5 (3 272 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak zawartości Genesis w Mass Effect 2

Community Manager (retired)

Cześć @Koniecpolski1 i wybacz za późną odpowiedź!

 

Czy próbowałeś zainstalować dodatek Genesis przy użyciu instalatora pobranego z EA Help, czy może była to bezpośrednia instalacja z platformy Origin?

 

Jeśli dodatek był instalowany przez Origin, spróbuj zainstalować DLC z TEJ STRONY.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (3 240 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak zawartości Genesis w Mass Effect 2

Community Manager (retired)

Cześć @Koniecpolski1 i wybacz za późną odpowiedź!

 

Czy próbowałeś zainstalować dodatek Genesis przy użyciu instalatora pobranego z EA Help, czy może była to bezpośrednia instalacja z platformy Origin?

 

Jeśli dodatek był instalowany przez Origin, spróbuj zainstalować DLC z TEJ STRONY.

Wiadomość 2 z 5 (3 241 wyświetleń)

Dot.: Brak zawartości Genesis w Mass Effect 2

★ Novice
:O Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź! Spróbuję zainstalować z podanego linku, gdyż wcześniej instalowałem tylko z desktop'owej platformy Origin. Mam nadzieję ,że to pomoże. Szczerze traciłem już nadzieję na rozwiązanie tego problemu...
Wiadomość 3 z 5 (3 232 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Brak zawartości Genesis w Mass Effect 2

★★★ Newbie

Witam 

Mam ten sam problem, gre zakupiłem przez Steam, próbowałem wszystkiego zmieniłem język na angielski nie działa,

Odinstalowałem/zainstalowałem na nowo od razu zmieniłem język na angielski i nie działa , ten sam problem jest również przy próbie zainstalowania innych dotatków,

po ściągnięcia DLC Genesis z podanego linku pojawia się informacja "instalator nie obsługuje języka zainstalowanego dla Mass Effect2"

Jest wogóle jakiś sposób żeby to działało ?

Dzięki za pomoc 

Wiadomość 4 z 5 (1 370 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Brak zawartości Genesis w Mass Effect 2

★ Novice
@marius535 Najlepiej pobierz i zainstaluj spolszczenie do Genesis, Przybycia i Lair of the Shadow Broker... oczywiście jeśli masz te dodatki xD
Wiadomość 5 z 5 (1 144 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem