Brak możliwości instalacji z płyty MASS EFFECT 3

autor: ZajebioSSa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak możliwości instalacji z płyty MASS EFFECT 3

★★ Novice

Witam, kupiłem niedawno edycję Trilogy na płytach DVD (mając wcześniej kupioną ten pakiet w wersji cyfrowej) i chcąc sprawdzić czy płytki działają zainstalowałem bez problemów ME1 i ME2, ale przy trzeciej części aplikacja prosi o klucz aktywacyjny (mimo posiadania tej gry na Origin), wpisałem więc klucz dołączony do opakowania i pomyślnie dodało kod do mojego konta, po czym aplikacja daje komunikat o błędzie instalacji i pisze by zacząć raz jeszcze, bądź by grę pobrać. Próbuje drugi raz i co? ZNÓW ŻĄDA KLUCZA! Oczywiście ten wpisany chwile wcześniej już nie działa! Dlaczego nie moge tej gry zainstalować z płyt DVD?

Wiadomość 2 z 3 (445 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Mass Effect 3 instalacja z płty i problem z cd-keyem

★★ Novice

Witam, wszystkie gry z serii ME mam na origin od dawna, jednak dziś chciałem zainstalować je sobie z płyty i o ile ME1 i 2 poszło bez problemów, tak przy ME3 wystąpił problem z cdkeyem, otóż mimo posiadania gry na swoim koncie origin, tępa aplikacja żąda cdkeya, wklejam więc ten który miałem przy kupnie ME3 (ME Trilogy w wersji cyfrowej, płyty właściwie też są z tej edycji) i oczywiście GENIALNA aplikacja stwierdza że kod został już wykorzystany. Więc pytanie to co się z ta aplikacją dzieje? Kolejne błędy jak w np te ze znikającymi grami z widoku konta?

Wiadomość 1 z 3 (452 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości instalacji z płyty MASS EFFECT 3

Community Manager (retired)

@ZajebioSSa Hej!

 

Zerknij do tego wątku i wykonaj kroki analogicznie do ME 3. Podeślij zrzut ekranu jak to wygląda z Twojej strony. 

 

Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 3 z 3 (405 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem