problem fifa 20

autor: tymonjani
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

problem fifa 20

★★★ Newbie

Witam

mama Problem z konta origin została usunieta moja fifa 20, nie ma jej nawet w bibliotece a mam ja od dwóch lat. została tylko ikona na pulpicie ale po jej naciśnięciu wymaga klucza aktywacyjnego który już raz wykożystałem. czy ktoś miał taki problem i jak go naprawić. dzięki za pomoc

Wiadomość 1 z 4 (1 229 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: problem fifa 20

[ Edytowane ]

Witaj @playeror9nk8e7 

 

Klucz jest przypisany do twojego konta i nie można go ponownie użyć, sprawdz czy logujesz się na właściwe konto jeśli tak, to skontaktuj się z EA w tej sprawie jeżeli problem nadal będzie instrukcja

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (662 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: problem fifa 20

★ Novice

ja mam tez podobny problem kupiłem nowego kompa a w starym juz niemam tej gry i teraz tez poczebny klucz a juz wykorzystałem go wczesniej i właśnie niewiem co dalej

 

Wiadomość 2 z 4 (681 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem fifa 20

[ Edytowane ]

Witaj @playeror9nk8e7 

 

Klucz jest przypisany do twojego konta i nie można go ponownie użyć, sprawdz czy logujesz się na właściwe konto jeśli tak, to skontaktuj się z EA w tej sprawie jeżeli problem nadal będzie instrukcja

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 3 z 4 (663 wyświetleń)

Dot.: problem fifa 20

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @MattiuDefo jako rozwiązanie.

Wiadomość 4 z 4 (646 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA