Dot.: jak deaktywować klusz

autor: kilerfcb89
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

jak deaktywować klucz

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam.
Zakupiłem klucz w sklepie zewnętrznym - poza Origin i aktywowałem go. Po aktywacji okazało się  że klucz jest niezgodny z ofertą sprzedającego i nie obejmuje polskiej regionalizacji i lokalizacji,  który okazuje się zwykłym oszustem i odpisuje mi że klucz aktywowany nie podlega zwrotowi. Niestety aby się przekonać o zgodności towaru z umową muszę klucza użyć. I tu moje pytanie, czy taki klucz można deaktywować i zwrócić nieuczciwemu sprzedawcy? Czy mam jakieś szansę z nieuczciwym resellerem? 

Wiadomość 1 z 5 (368 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: jak deaktywować klusz

★★★ Novice

Hej, miałem kiedys taki problem, ale faktycznie, użytego - przypisanego do konta klucza nie da się zwrócić :/ Cóż, straciłeś kasę. Ja od paru gier na Origin czekam trochę z aktywacją klucza właśnie po to, by móc go zwrócić.

Wiadomość 2 z 5 (334 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: jak deaktywować klusz

★★★ Novice

Gdzie kupowałeś klucz i do jakiej gry?

Wiadomość 3 z 5 (331 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: jak deaktywować klusz

★ Novice

scdkey.com - Fifa 18

Wiadomość 4 z 5 (286 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: jak deaktywować klusz

★★★ Novice

no ładnie... ja też wtopiłem.. Kiedy rozmawiałem z nimi na online chat'ie to kiedy poruszyłem temat zwrotu pieniędzy rozłączyło mnie z chatem Standard smile 

Wiadomość 5 z 5 (272 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA