fifa 14 nie działa przycisk graj

autor: Szabrez
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

fifa 14 nie działa przycisk graj

★★★ Newbie

Kiedy naciskam graj w fifie 14  gra się nie łącza a chwile ładuje po czym wyłącza w menadżerze zadań fifa włącza się na chwile po czym wyłącza nie mam bitgaurda i mam spełnione ustawinia minimalne ,mam widnwosa 10 pproszę o pomoc

Wiadomość 1 z 2 (532 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: fifa 14 nie działa przycisk graj

Community Manager

Hej @Szabrez 

 

Upewnij się, że gra nie jest blokowana przez inny program na Twoim komputerze i dodaj odpowiednie wyjątki ido zapory sieciowej i programu antywirusowego. Następnie uruchom grę wedle instrukcji poniżej:

 

Spoiler
1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
8. Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
9. Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)
Wiadomość 2 z 2 (496 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA