Dot.: demo fifa 18

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

demo fifa 18

★★ Novice

Jeśli ktoś mógłby odpowiedzieć na moje pytanie byłbym wdzięczny. Posiadam w komputerze 2 GB RAM (nie wiem jak mam tak mało), a z tego co wiem FIFA 18 potrzebuję 8 GB RAM. Tak, więc moje pytanie brzmi czy jest jakakolwiek szansa, żeby weszło mi demo. Zainstalowałem już, pokazuję mi się już laucher, naciskam graj, ale jedyne co się pokazuję to czarny ekran na chwilę. Nie wiem czego to jest kwestia, więc proszę o pomoc. Zaktualizowałem już Windowsa.

 

Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 2 (292 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: demo fifa 18

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@KozaBreak Hej!

 

Przykro mi, ale wymagania gry są określane odgórnie celem zapewnienia stabilności i samego uruchomienia gry. Jeśli faktycznie posiadasz tylko 2 GB RAM, to obawiam się, że będziesz miał problem z uruchomieniem również innych nowszych gier, gdyż 8 GB RAM w przypadku nowszych produkcji to tzw. standard!  Jeśli nie masz zamiaru rozbudowy komputera a jesteś fanem piłki kopanej, zalecam osobiście przejście na konsole np. PS4 (zestaw z Fifa 18 tzw. bundle)

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 2 (284 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA