Zawiesiliśmy możliwość grania w trybie FUT na tym urządzeniu

autor: bartom02
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Zawiesiliśmy możliwość grania w trybie FUT na tym urządzeniu

★★ Novice

Witam, uruchomiłem dzisiaj Fifa 17 i dostałem powiadomienie o zawieszeniu grania w trybie FIFA Ultimate Team na moim urządzeniu. Nie mam pojęcia z jakiego powodu, myślę, że zaszła pomyłka. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 5 (2 678 wyświetleń)

Dot.: Zawiesiliśmy możliwość grania w trybie FUT na tym urządzeniu

Community Manager

Hej @bartom02

 

Niestety na forum nie będziemy mogli rozwiązać Twojego problemu. Musisz skontaktować się z nami telefonicznie, bądź zapoznać się z tym artykułem:

 

Zablokowane konto

 

Wiadomość 2 z 5 (2 665 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zawiesiliśmy możliwość grania w trybie FUT na tym urządzeniu

★★ Novice

Ale to nie konto zostało zablokowane tylko zawieszone urządzenie (PS4) Dzwoniłem na infolinie i kazali mi napisać maila na lets_talk@ea.com

Wiadomość 3 z 5 (2 660 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zawiesiliśmy możliwość grania w trybie FUT na tym urządzeniu

★★★★★ Newbie
Ja też mam ten problem co zrobić!!

Wiadomość 4 z 5 (2 421 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zawiesiliśmy możliwość grania w trybie FUT na tym urządzeniu

★★ Novice
Czesć. Nie ma możliwości odblokowania tego, jeżeli zrobiłeś coś wbrew zasadą. Ja rozwiązalem to tak: sprzedalem konsole (standard. wersja) na allegro osobie która nie gra w fife za 600 zł i kupiłem nową (slim za 900zl). Ciesze sie że zmienilem na slim no jest mniejsza i w ogóle nie slychać jak szumi, a tamta bardzo głośno działała. I mam pytanie do cb, czy nie sprzedawałes kont z fify jakimś stronką?
Wiadomość 5 z 5 (2 403 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA