Zaliczono mi przegraną, a wygrałem

autor: matejkoB194
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaliczono mi przegraną, a wygrałem

[ Edytowane ]
★★ Novice

Produkt: FIFA 20
Platforma:PC
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? matejkoB194
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 24.11.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 15.45
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Oglądając powtórki po meczu.
Co się dzieje? Podczas oglądania powtórek z wygranego przeze mnie 2-1 meczu w Division Rivals wyskoczył mi komunikat o utraceniu połączenia z serwerami EA. Po kliknięciu przycisku "OK" gra przeniosła mnie do Menu głównego gry. Po ponownym połączeniu się z serwerami przeszedłem do Trybu Ultimate Team. Tam na samym wstępie wyskoczył mi komunikat o rzekomym wyjściu przeze mnie z gry. Brzmiał on mniej więcej tak: "Wygląda na to, że odłączyłeś się od ostatniego meczu [...]" Gra zaliczyła mi przegraną, odjęła punkty z Ligi w Division Rivals (ok. 30 - tak jak zazwyczaj się dzieje po przegranym meczu), ponadto nie przyznała mi nawet tych 150 punktów za przegraną, liczonych do cotygodniowych dywizji. Przypomnę że mecz się zakończył. Oglądałem powtórki po meczu, a przez niestabilne serwery zostałem potraktowany jako ten, kto wychodzi z meczu!
Co powinno się stać? Gra powinna zaliczyć mi wygraną. Mam nadzieję że uzyskam jakąś rekompensatę, doliczone mi zostaną odjęte punkty ligowe i punkty do dywizji po wygranej (ok. 800)

Proszę o pomoc, ponieważ jako gracz czuję się po prostu oszukany i pokrzywdzony.

Wiadomość 1 z 1 (237 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA