Dot.: Wylew błedów fifa 18 origin acces PC

autor: Bleached922
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wylew błedów fifa 18 origin acces PC

★★★★★ Novice

Witam FIFA 18 dzisiaj mnie zaskoczyla nigdy nie mialem tyle bledow w fife 17 ani w starszych wersjach 1 blad taki 2 razy mi sie zdarzyl to jak robie transfer negocjuje to ta cutscenka ma czarny ekran nic sie nie da zrobic 2 blad to wlaczam kariere Realem i co ? trening juz jest wszystko super ale nie ma od juz 10 min przycisku ESC w ktorym moge rozpoczac gre krotko trening ktory sie nie konczy potem mialem blad z tym ze gra sama sie wylaczyla i jeszcze mialem blad podobny z tym treningiem ale trening nawet sie nie wlaczyl tylko po kliknieciu graj bylo tak jak wybieranie strojow ale nie bylo tam pilkarzy ani menu strojow po prostu tlo fify nie dalo sie nic zrobic mam nadzieje ze bedzie to naprawione bo jak narazie trace zaufanie do tej gry i mozliwe ze juz jej nie kupie jezeli nic sie nie poprawi

Wiadomość 1 z 6 (691 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wylew błedów fifa 18 origin acces PC

★★★ Novice

Ja mam ten sam problem. Po rozpoczęciu meczu włącza się trening, tak jak we wcześniejszych odsłonach gry. Jednak przez ok. 5 minutowy okres oczekiwania nie pojawiła się opcja do rozpoczęcia meczu. Ponadto, kiedy próbuję wyjść z trybu kariery widoczne jest tylko tło menu (muzyka nadal gra, ale nie da się nic zrobić). Także podczas przejścia do negocjacji pojawia się czarny ekran, a muzykę dalej słychać (co ciekawe, można też przewijać piosenki). Mam nadzieję, że te błędy zostaną jak najszybciej rozwiązane. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką ilością problemów w fifie, a gram w każdy tytuł z serii regularnie już od ponad 5 lat...

Wiadomość 2 z 6 (670 wyświetleń)

Dot.: Wylew błedów fifa 18 origin acces PC

★★★★★ Novice

mam to samo co ty 5 lat w fife a tyle bledow niech to naprawia jak najszybciej ale nie jestem sam na szczescie :D

Wiadomość 3 z 6 (668 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wylew błedów fifa 18 origin acces PC

[ Edytowane ]
★★★ Novice
Trochę poszperałam w anglojęzycznej części społeczności FIFA i wychodzi na to, że istnieje rozwiązanie tych problemów. Wystarczy kliknąć w opcje gry na originie (pod przyciskiem graj), wybrać właściwości gry, a potem zapisy gier w chmurze i odznaczyć kwadrat. Potem przy uruchomieniu trzeba usunąć poprzednie ustawienia. Gram od pół godziny i nie widzę żadnych problemów.
Wiadomość 4 z 6 (659 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wylew błedów fifa 18 origin acces PC

★★★★★ Novice

usunac ustawienia w sensie profil ? a jak odznarzyc to w chmurze to nie zapisuje ci sie stan gry w sensie jak na inny komputer wejdziesz to wszystko od nowa ale jak profil mam usuwac ? to nie warto

Wiadomość 5 z 6 (638 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wylew błedów fifa 18 origin acces PC

[ Edytowane ]
★★★ Novice
Nie trzeba usuwać profilu. Musisz wejść na originie w wersję próbną fify 18 i kliknąć małą zębatkę pod przyciskiem graj (obok jest gwiazdka). Dalej postępuj zgodnie z moimi poprzednimi poleceniami (co do usunięcia ustawień, to chodzi o te ustawienia, które musisz wczytać zaraz po kliknięciu start przy uruchomieniu gry). Jeśli będziesz chciał zagrać w grę na innym komputerze to nie będą na nim dostępne pliki zapisu, których do tej pory używałeś (przynajmniej do czasu jakiejś aktualizacji, która zlikwiduje te błędy). Na tym samym komputerze pliki zapisują się na dysku, więc nie będzie problemu.
Wiadomość 6 z 6 (630 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA