Dot.: Wszystkie akcje zmieniły się na jeden przycisk na padzie "Y"

autor: vaZwe01
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wszystkie akcje zmieniły się na jeden przycisk na padzie "Y"

[ Edytowane ]
★ Novice

Wszystkie akcje zmieniły się na jeden przycisk na "Y" na padzie Logitech F710. Gdy wchodzę w ustawienia w fifie, żeby to zmienić to gra się wyłącza. Rozmawiałem z przesympatycznym panem Arturem przez telefon. Zalecił mi aktualizację sterowników; niestety nie pomogło. Z góry dzięki za pomoc

Wiadomość 1 z 10 (8 838 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wszystkie akcje zmieniły się na jeden przycisk na padzie "Y"

@dawid_v222

 

Jest to jedyne skuteczne rozwiązanie 

 

1. Wygląda to jak błąd zapisu pliku z preferowanymi ustawieniami. Dlatego spróbuj usunąć plik "Ustawienia osobiste 1" znajdziesz go według kroków poniżej:

 

 

Przejdź do menu głównego gry FIFA. 
Przejdź do sekcji Konfiguracja. 
Idź do PROFIL. 
Idź do USUŃ 
Z listy proszę usunąć Ustawienia osobiste 1 (chyba, że widnieją pod inną nazwą)
Ponownie uruchom grę i przetestuj sterowanie.

 

 

 

Alternatywnie możesz zresetować całe ustawienia gry Fifa 17, gdyż również to pomaga w problemach ze sterowaniem:

 

 

WYŁĄCZ ZAPISY W CHMURZE (Origin <Ustawienia aplikacji) ZMIEŃ NAZWĘ FOLDERU FIFA 17 W DOKUMENTACH SPOWODUJE TO ZRESETOWANIE USTAWIEŃ GRY (uwaga: zapisy gry oraz trybu KARIERA zostaną usunięte)

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 10 (9 489 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wszystkie akcje zmieniły się na jeden przycisk na padzie "Y"

Community Manager (retired)

W odpowiedzi na Twoje pytania:

 

1. Wygląda to jak błąd zapisu pliku z preferowanymi ustawieniami. Dlatego spróbuj usunąć plik "Ustawienia osobiste 1" znajdziesz go według kroków poniżej:

 

Spoiler
Przejdź do menu głównego gry FIFA.
Przejdź do sekcji Konfiguracja.
Idź do PROFIL.
Idź do USUŃ
Z listy proszę usunąć Ustawienia osobiste 1 (chyba, że widnieją pod inną nazwą)
Ponownie uruchom grę i przetestuj sterowanie.

 Alternatywnie możesz zresetować całe ustawienia gry Fifa 18, gdyż również to pomaga w problemach ze sterowaniem:

 

Spoiler
WYŁĄCZ ZAPISY W CHMURZE (Origin <Ustawienia aplikacji) ZMIEŃ NAZWĘ FOLDERU FIFA 18 W DOKUMENTACH SPOWODUJE TO ZRESETOWANIE USTAWIEŃ GRY (uwaga: zapisy gry oraz trybu KARIERA zostaną usunięte)

 2.  Odnośnie kontrolera, Fifa 18 jest w 100 % kompatybilna z padem Xbox360/Xbox One, dlatego nie ma gwarancji, iż pad Logitech F710 będzie działał prawidłowo. Odsyłam Cię do naszej oficjalnej instrukcji w formacie PDF, gdzie również znajdziesz instrukcję i uwagi co do możliwości modyfikacji ustawień sterowania.

Wiadomość 2 z 10 (8 804 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Wszystkie akcje zmieniły się na jeden przycisk na padzie "Y"

★★★ Newbie
Witam, problem został rozwiązany?
Wiadomość 3 z 10 (8 760 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wszystkie akcje zmieniły się na jeden przycisk na padzie "Y"

★ Novice
Nie, niestety musiałem odłożyć fifę na bok i nic z nią nie mogę zrobić.
Wiadomość 4 z 10 (8 742 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wszystkie akcje zmieniły się na jeden przycisk na padzie "Y"

★★ Apprentice
Odkopuję temat. Czy ktoś znalazł rozwiązanie? Dziś stało mi się dokładnie to samo...
Wiadomość 5 z 10 (8 668 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wszystkie akcje zmieniły się na jeden przycisk na padzie "Y"

@dawid_v222

 

Jest to jedyne skuteczne rozwiązanie 

 

1. Wygląda to jak błąd zapisu pliku z preferowanymi ustawieniami. Dlatego spróbuj usunąć plik "Ustawienia osobiste 1" znajdziesz go według kroków poniżej:

 

 

Przejdź do menu głównego gry FIFA. 
Przejdź do sekcji Konfiguracja. 
Idź do PROFIL. 
Idź do USUŃ 
Z listy proszę usunąć Ustawienia osobiste 1 (chyba, że widnieją pod inną nazwą)
Ponownie uruchom grę i przetestuj sterowanie.

 

 

 

Alternatywnie możesz zresetować całe ustawienia gry Fifa 17, gdyż również to pomaga w problemach ze sterowaniem:

 

 

WYŁĄCZ ZAPISY W CHMURZE (Origin <Ustawienia aplikacji) ZMIEŃ NAZWĘ FOLDERU FIFA 17 W DOKUMENTACH SPOWODUJE TO ZRESETOWANIE USTAWIEŃ GRY (uwaga: zapisy gry oraz trybu KARIERA zostaną usunięte)

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 10 (9 490 wyświetleń)

Dot.: Wszystkie akcje zmieniły się na jeden przycisk na padzie "Y"

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Zrobiłem to, wydawało się działać, wczoraj rozegrałem jeszcze jeden mecz w Squad Battles i było wszyskto w porządku, gra się nie zawieszała nigdzie w menu. Przed chwilą włączyłem grę i znów problemy - na początku przy włączeniu listy transferowej pokazywało, że jest na niej 0 zawodników mimo, że było tam kilkudziesięciu, dopiero po wyjściu z UT i ponownym wejściu się pojawili. Później chciałem zagrać pojedyncze mecze towarzyskie, żeby zaliczyć wyzwania tygodniowe. 2 razy z rzędu zostałem wyrzucony z serwerów EA w ok. 20 minucie spotkania z zaliczoną porażką... Mimo, że mój Internet cały czas działa. 

Wiadomość 7 z 10 (8 645 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wszystkie akcje zmieniły się na jeden przycisk na padzie "Y"

★★★ Novice

mam tak samo więc musze czekać na 20 :l

Wiadomość 8 z 10 (6 427 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wszystkie akcje zmieniły się na jeden przycisk na padzie "Y"

★ Novice
@parpyl w 20 to samo
Wiadomość 9 z 10 (5 696 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wszystkie akcje zmieniły się na jeden przycisk na padzie "Y"

★★★ Newbie
@Patix1345 wlasnie dostalem mam ten sam problem.Nie wiem co musze zrobic kupilem gre za 250zl ! To nie sa byle pieniądze takie bledy nie powinny sie zdarzac. Czy znasz juz rozwiazanie na ten problem?
Wiadomość 10 z 10 (5 028 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA