Utracony klucz do FIFA 15

autor: jsmoove1995
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Utracony klucz do FIFA 15

★★★ Newbie

Witam

Po kilku latach postanowiłem zainstalować FIFE 15 (wersja pudełkowa), lecz nie mam możliwości wgrania, ponieważ wyświetla mi się komunikat że klucz został już zrealizowany. Rozumiem że tak to działa, lecz klucz został zrealizowany z tego samego konta z którego próbuję teraz instalować, co prawda o ile dobrze się orientuje PC był formatowany, również w Origin nie ma w historii że gra była na tym koncie wgrana, próbowałem wielu rozwiązań, szukałem po forach, lecz nic nie pomaga, czy da się coś z tym zrobić?

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 2 (238 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Utracony klucz do FIFA 15

Community Manager

Hej @jsmoove1995 

 

Wszystko wskazuje na to, że mimo wszystko jesteś zalogowany na niewłaściwym koncie EA. Jeśli masz klucz od gry skontaktuj się z nami telefonicznie - postaramy się pomóc Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (225 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Utracony klucz do FIFA 15

Community Manager

Hej @jsmoove1995 

 

Wszystko wskazuje na to, że mimo wszystko jesteś zalogowany na niewłaściwym koncie EA. Jeśli masz klucz od gry skontaktuj się z nami telefonicznie - postaramy się pomóc Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (226 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA