Utracono połaczenie

autor: maikb0y
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Utracono połaczenie

★★★ Novice

Witam, dopadła mnie już frustracja. Po raz trzeci z rzędu podczas meczu TYPU DRAFT wyrzuca mnie z meczu. Uprzedzam rady typu "restart routera" itp., ponieważ połączenie z internetem działa bez zarzutu i problem z utratą połączeń występuje tylko w grze FIFA 18. Tracę w taki sposób żetony, które jednak nie są za darmo. Aż się odechciewa grać...Angry

Wiadomość 1 z 3 (287 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połaczenie

Hej.

Rozumiem Twoją frustracje. Pamiętaj jednak, że możesz wypełnić wniosek o odzyskanie żetonu draft. Standard smile

Jak mówisz problem występuje dość często, czyli prawdopodobnie coś jest na rzeczy w związku z Twoim połączeniem. Poza grą wszystko może działać prawidłowo lecz sama gra wymaga ustawień, które mogą być zablokowane przez Twoją sieć.

Dlatego na początek prosiłbym abyś wykonał poniższe kroki odnośnie problemów z połączeniem.

  1. Podstawowe kroki
  2. Zaawansowane kroki
  3. Otwieranie portów - FIFA 18

Szczególnie skup się na krokach związanych z protokołem IPv oraz ustawieniami NAT. W tym przypadku konieczny może być kontakt z dostawcą internetu.

Wiadomość 2 z 3 (259 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połaczenie

★★★ Novice
Z połączeniem wszystko jest ok. Problem występuje gdy gram tylko w trybie draft. Zaczyna to się od przycięć wtedy zaczyna się kręcić kółko i boom, utracono połączenie z mojej winy gdy u mnie jest wszystko ok. Grając sezon online tego już nie ma...
Wiadomość 3 z 3 (254 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA