Dot.: Uciążliwe opóźnienie w FUT Champions

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Uciążliwe opóźnienie w FUT Champions

★ Novice

Witam.
Mam pewien problem z FUT Champions na PC, gdy gram w tym trybie pojawia się straszne opóźnienie działań wykonywanych na padzie. Przykładowo gdy naciskam podanie to piłkarz wykonuje je po 5-6 sekundach. W innych meczach FUT takie coś się nie zdarza i nie mam pojęcia czy może być spowodowane.
Z góry dziękuję za pomoc.

Wiadomość 1 z 8 (3 969 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Uciążliwe opóźnienie w FUT Champions

Community Manager

Ten temat został rozpoczęty blisko 3 lata temu, na forum istnieją zasady dotyczące "odkopywania" wątków. Jeśli chcecie zgłosić swój problem załóżcie własny temat w odpowiednim dziale. Ten wątek zamykam.

Zobacz w watku

Wiadomość 8 z 8 (1 861 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Uciążliwe opóźnienie w FUT Champions

Community Manager

Hej @kadeen1997

 

Czy tego samego rodzaju opóźnienia pojawiają się gdy pad jest odłączony od komputera i grasz na klawiaturze? 

Wiadomość 2 z 8 (3 948 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Uciążliwe opóźnienie w FUT Champions

★ Novice

@EA_Kuba Tak,a korzystając z okazji chciałbym wspomnieć o jeszcze jednym problemie. Mianowicie raz na jakiś czas gra podczas meczu się wyłącza (pech chce, że zawsze gdy wygrywam). Czasami dzieje się to na początku, a czasami nawet podczas statystyk pomeczowych (i tak uznaje mi mecz jako porażkę). 

Wiadomość 3 z 8 (3 942 wyświetleń)
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Uciążliwe opóźnienie w FUT Champions

Community Manager

Hej @kadeen1997

 

Dzięki za odpowiedź Standard smile Wygląda na to, że jest to spowodowane w jakimś stopniu połączeniem. Szczególnie, że dzieje się też to w innych trybach, wnioskując po Twoim drugim wpisie. Tutaj znajdziesz parę wskazówek, które powinny rozwiązać problem. W niektórych przypadkach może być to też związane z nakładkami aktywnymi podczas gry (Fraps, ShadowPlay etc). 

Wiadomość 4 z 8 (3 936 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Uciążliwe opóźnienie w FUT Champions

★★ Novice
@EA_Kuba Ja mam identyczny problem i tylko w FUT champions przypadek nie sadze? Robcie cos w koncu zeby naprawic ta gre a nie na kazdej odpowiedzi zwalacie winę na połączenie internetowe. Juz sie z tego stały schemat robi...
Wiadomość 5 z 8 (2 228 wyświetleń)

Dot.: Uciążliwe opóźnienie w FUT Champions

★★★ Newbie

Mam to samo od ostatniej aktualizacji. Platforma Ps 4. W Fut jest tragedia takie zwolnienia. Totalnie nie wiem jak sobie z tym poradzić. 

Wiadomość 6 z 8 (2 040 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Uciążliwe opóźnienie w FUT Champions

★★ Novice

 easo.ea.com

 ping 120

 

Czy jest szansa jakoś obniżyć ping 

dostawca : netia

Wiadomość 7 z 8 (1 877 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Uciążliwe opóźnienie w FUT Champions

Community Manager

Ten temat został rozpoczęty blisko 3 lata temu, na forum istnieją zasady dotyczące "odkopywania" wątków. Jeśli chcecie zgłosić swój problem załóżcie własny temat w odpowiednim dziale. Ten wątek zamykam.

Wiadomość 8 z 8 (1 862 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA