Dot.: Nowa aktualizacja- problem, bug po I połowie

autor: TomadoNew
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[#] Squad Battles - gra staje w przerwie meczu PC

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Po ostatniej aktualizacji tak mniej więcej co 3 ,4 mecze w trybie FUT , w przerwie meczy nie wyskakuje ekran pauzy i bez końca mogę patrzyć na boisko i zawodników schodzących na przerwę natomiast drugiej połowy meczu nie jestem w stanie odpalić. Jedyne rozwiązanie to ALT+F4 czyli zamknięcie gry a mesz oddaje walkowerem doświadczonym graczom nie muszę mówić co to znaczy. Pytanie czy da się coś z tym zrobić . Pozdrawiam

Wiadomość 10 z 64 (1 645 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Squad Battles - gra staje w przerwie meczu PC

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Aktualizacja


Studio nadal bada ten problem, jednak jak @ TOMALA1969 wspomniał Star, spróbujcie jak było podane wcześniej usunąć aktualizację składów FUT (konfiguracja > Profil > Usuń) 

 

1. Wchodzimy do menu głównego gry, następnie KONFIGURACJA > PROFIL:

 

232112111.PNG

 

2. Następnie USUŃ:

 

2321121111.PNG

 

3. Z listy usuwamy plik o nazwie Aktualizacja składów FUT (FUT Squad Update) oraz Skład Match Day.

 

543535111.PNG

 

4. Wyłączamy grę i wracamy do menu konsoli, po czym wyłączamy konsole i włączamy raz jeszcze. Pomocne może być całkowite odłączenie konsoli od prądu celem wyczyszczenia pamięci podręcznej.

 

5. Po ponownym wejściu do trybu FUT, plik składów powinien pobrać się automatycznie

 


 

Aktualizacja 07/02

 

Studio wprowadziło kilka poprawek po stronie serwera, stąd problem nie powinien już  występować. Z wewnętrznych testów nie można było jednoznacznie określić przyczyny, dlatego najprawdopodobniej czynnik lokalny (połączenie, uszkodzone pliki) powodował ten stan. Jeśli nadal będą u Was pojawiać się takie zawieszenia, usuńcie według wspomnianej wcześniej instrukcji pliki aktualizacji oraz przeinstalujcie grę. Na chwilę obecną temat zamykamy i w razie dalszego występowania problemu, dopiszcie się do wątku, celem wznowienia i przesłania informacji do studia!

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 54 z 64 (1 820 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Nowa aktualizacja- problem, bug po I połowie

★★★★ Apprentice

Cześć,

nowa aktualizacja chyba coś popsuła. Gram sobie aktualnie Squad Battles. Od początku meczu nie mogę ustawić taktyki (autobus, superdefensywny, defensywny, zróżnicowany, ofensowyny, superofensywny,atak całą drużyną). Dodatkowo nie mogę meczu zapauzować i zastanawiam się co się stanie po pierwszej połowie. Ahh... już wiem. Gra się zbuguje.

Poniżej screen tego co mi się dzieje aktualnie na monitorze... Nic z tym nie mogę zrobić, a więc będę musiał wyjść z meczu, a za wygrywany już mecz dostane pewnie 0 punktów. Chce, aby EA mi to jakoś wynagrodziło... Gdzie i z kim mam się kontaktować.... ;/ ? Mogę pomarzyć, że uda mi się wjechać do Elity coś czuje...

FIFA18 2017-12-01 09-57-32-78.jpg

Wiadomość 1 z 64 (1 534 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nowa aktualizacja- problem, bug po I połowie

Spróbuj tego rozwiązania co prawda jest to dla PS4 ale jest też  dla PC https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Crash-gry-albo-freez-przy-wejsciu-w-Squad-Battles-PC/m...

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 64 (1 521 wyświetleń)

Dot.: Nowa aktualizacja- problem, bug po I połowie

★★ Novice

Hejka ten sam problem. Dość wkurzające Wink

Wiadomość 3 z 64 (1 501 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nowa aktualizacja- problem, bug po I połowie

Wiadomość 4 z 64 (1 499 wyświetleń)

Dot.: Nowa aktualizacja- problem, bug po I połowie

★★★★ Apprentice

@MattiuDefo to nie jest rozwiązanie. To nie ja mam grzebać w plikach i opcjach tylko producent ma mi umożliwić rozgrywkę...do tego wynik Squad Battles jest niesprawiedliwy bo nie z mojej winy zaliczyłem walkowera. 

Czy mogę się domagać jakiejś rekompensaty ? Chociaż dajcie mi jeden mecz więcej do rozegrania to już jakoś sobie poradzę...

Wiadomość 5 z 64 (1 497 wyświetleń)

Dot.: Nowa aktualizacja- problem, bug po I połowie

Nie będziemy się kłócić czy jest to rozwiązanie czy nie (producent ma mi umożliwić rozgrywkę) tak zgadza się, ale producent nie jest w stanie rozwiązać problemu w sposób fizyczny, który występuje na twoim komputerze jedynie nowa aktualizacja  której gracze się domagają rozwiązuje problem gdy jest poważny  , ja proponuję rozwiązanie  a ty twierdzisz że nie będziesz grzebać w plikach i opcjach, trudno twój wybór  co do rekompensaty raczej nie jest możliwa.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 64 (1 489 wyświetleń)

Dot.: Nowa aktualizacja- problem, bug po I połowie

★★★ Newbie

Mam to samo.Już trzy mecze 0:3 i bez punktów.

Wiadomość 7 z 64 (1 484 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nowa aktualizacja- problem, bug po I połowie

★★★★ Novice

Rekompensata? Człowieku nie ma najmniejszych szans, miałem taki sam przypadek z walkowerem w Squad Battles, tak samo jak rozłączanie (które występuje u większości graczy w każdym trybie fut). Pisałem, dzwoniłem, ale nic to nie dało. Twierdzą ciągle uparcie, że to nie jest ich wina, najlepiej jakbyś dla nich kupił sobie nowy komputer, wziął najlepszy internet i do tego zakupił milion Fifa Poins. W poprzedniej odsłonie jeszcze starali sie jakos rekompensować rozłączenie z serwerami czy inne rzeczy. Teraz jedynie co możesz zrobić to liczyć się z tym, że za przeproszeniem gówno dostaniesz.

Wiadomość 8 z 64 (1 482 wyświetleń)

Dot.: Nowa aktualizacja- problem, bug po I połowie

★★★★ Apprentice

Szkoda gadać.. niestety.. ale masz sto procent racji.

Wiadomość 9 z 64 (1 469 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA