Spowolniona Gra :(

autor: Grunek17
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Spowolniona Gra :(

★ Apprentice

witam
Mam taki problem gra ma jakby spowolnione tempo tzn, tak jakby był zamulona ciezko mi grac przez to gdyz jak biegę z piłką chce podac lub zrobić szybki manewr to tak zamula że obroncy szybciej mi piłke zabiorą. Dzieje się tak na max detalach jak i na minimalnych Na tą chwile próbowałem:
- Wyłaczenie orogin w grze
- Gamebostera
- Podkrecanie

Wszystko na nic. Mój sprzęt to
- AMD Phenon 4core 3200MHZ
-8GB ram
- GTX 470

Ma ktoś jakieś pomysły?

PS: Dodam że zainstalowalem fife 2017 i to samo Frown

Wiadomość 1 z 24 (3 266 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spowolniona Gra :(

Community Manager (retired)

@Grunek17 

 

Czy wspomniany problem spowolnionej rozgrywki pojawia się w trybie Online czy również Jednego gracza np. szybki mecz?  Na początek spróbuj:

 

Reset ustawień gry:

 

Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 18 na np. FIFA 18 kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Uwaga: zapisy gry Droga do Sławy oraz trybu KARIERA/Pro Club mogą zostać usunięte! 

 

+

Ustawcie poniższe opcję graficzne, w szczególności chodzi o DirectX 11!

 

231231.PNG

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 24 (3 240 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spowolniona Gra :(

★ Apprentice

Dzieje się to we wszytskim, czyli szybki mecz, powrot do sławy... Nie chciałbym utracic danych po tym co zrobie, żeby było smieszniej to caly czas tak gralem i myslalem że to normalne ale raz mi sie uruchomiła normalnie i wydawało mi się ze chodzi coś za szybko ( caly czas gralem na spowolnionej) wszedłem na yotuube zobaczylem na gameplay i zeczywiscie powinna chodzic szybciej, raz mi chodzila szybciej po odinstalowaniu antywirusa, myślalem ze juz ok, ale po ponownym uruchomieniu bez antywirusa problem prowrocil

Wiadomość 3 z 24 (3 228 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spowolniona Gra :(

Community Manager (retired)

@Grunek17 

 

Prześlij nam proszę raport DXDIAG, to sprawdzę co może to powodować. Co do tych wymienionych kroków z resetem ustawieniem, jeśli wykonasz je według tej instrukcji, zapisy gry cały czas będą dostępne w katalogu FIFA 18 kopia do którego zawsze możesz wrócić. Jeśli coś się dzieje z wydajnością, zaczął bym od tego plus oczywiście naprawa oraz odinstalowanie gry oraz Origin.

 

ODINSTALUJCIE ORIGIN


  • Odinstalujcie następnie program Origin (nie spowoduje to usunięcie gry ) > Programy i funkcję 

  • Pobierzcie najnowszą wersję z naszej strony

  • Zainstalujcie Origin z domyślnymi ustawieniami!

  • Uruchomcie następnie skrót do aplikacji Origin, jako Administrator! - instrukcja

Naprawa gry:

 

1314211.PNG

 

Przeinstalujcie grę (ponowne pobranie gry jest wymagane jeśli nie macie płyt)

 

13142111.PNG

 

Dodatkowe kroki znajdziesz w tym wątku! Powodzenia!

Wiadomość 4 z 24 (3 221 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spowolniona Gra :(

★ Apprentice

Narazie zrobiłem raport z directa, napraw juz robilem i nie pomoglo, jeszcze przeinstaluje i zrobie to Co było napisane, narazie dziekuje za pomoc

Wiadomość 5 z 24 (3 217 wyświetleń)

Dot.: Spowolniona Gra :(

@Grunek17

 

 

Witam 

 

 

Czy rozwiązałeś problem ?

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 24 (3 183 wyświetleń)

Dot.: Spowolniona Gra :(

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Witam
Jeszcze nie, kolega miał mi sprawdzuc raport z directa... z moich testow wynika że "coś" mi przymula grę, jak specjalnie obciąże jakimś programem to zamula jeszcze bardziej, jak wyłącze jest lepiej ale i tak słabo. Fifa 2017 w miare chodzi ale już Fifa 2018 jest tragedia, Planuje wymienic Paste jeszcze na grafice bo dochodzi mi do 90 stopni, ale nie wiem czy to pomoze bo na zimnym PC i tak zamula Frown

PS: Jeszcze dodam że cały czas mi wyskakuje błąd orogin, muszę uruchamiać kilka razy żeby sie uruchomił

Wiadomość 7 z 24 (3 178 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spowolniona Gra :(

[ Edytowane ]

@Grunek17

 

 

90 stopni na grafice, to już tak naprawdę na granicy wytrzymałości, po przekroczeniu  jej może być nie ciekawie, daj znać jak wymienisz pastę i czy nadal jest problem.

 

 

Co do komunikatu  który tobie wyskakuje, zajrzyj do tego tematu i tutaj.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 8 z 24 (3 169 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Spowolniona Gra :(

★ Apprentice

OK, dzisiaj sprawdze z tą Pastą, jeśli to nie pomoże zrobie reinstal systemu, będę informował na bieżąco co i jak, muszę dojśc do ładu, zbliżają się Mistrzostwa i Fifa musi działać jak należy Standard smile

Wiadomość 9 z 24 (3 159 wyświetleń)

Dot.: Spowolniona Gra :(

★ Apprentice

Już miałem pisać że sprawa rozwiązana, a tu po kilku godzinach grania problem powrócił, nie mam już sił tak sie fajnie grałoFrown Gra ma po 65fps a zawodnicy reagują jaby spowolnieni, trudno mi utworzyć jakąs ciekawą akcje przez to, nie wiem co jest

Wiadomość 10 z 24 (3 137 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA