Rekompensata dla graczy bez dostepu do rynku Web App

autor: xCeriq
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Rekompensata dla graczy bez dostepu do rynku Web App

★★★ Novice

Witam.

Czy gracze, którym bezpodstawnie zabrano możliwość korzystania z rynku transferowego w Web App FIFY 18 zostaną jakoś za to wynagrodzeni? Nie mogę sobie wyobrazić scenariuszu, w którym EA ma poszkodowanych głęboko w nosie i zamiata temat pod dywan. Zaraz ktoś wyjedzie, że wcale nie zabrano nam dostępu BEZPODSTAWNIE. No to skoro tak, to ja rozsiadam się wygodnie w fotelu i czekam na wyjaśnienie od panów z Kanady, w którym miejscu moje konto złamało jakiś regulamin. Te trzy punkty, które są podawane jako zasady przyznawania webappa spełniam, jak większość graczy. Zakładam, że nawet jeśli EA łaskawie zgodzi się zrekompensować tysiące (nawet setki tysięcy w wypadku dobrych handlarzy) coinsów, to da nam 3 paczki za 7,5k Standard smile. Jak dla mnie, to jest to jawne plucie na twarz swoich klientów. Jeżeli żadna rekompensata nie będzie miała miejsca, to w tym roku fify nie kupię na pewno. Tego rodzaju strajk nie będzie miał znaczenia dla reniferów z punktu widzenia jednego klienta, ale jak takie zachowanie będzie się powtarzać, to wszyscy się wypną na EA. Czekam na odpowiedź szanownych panów z EA.

Wiadomość 1 z 1 (197 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA