Dot.: Pytanie Awaryjne Ultimate Team FIFA 18

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Pytanie Awaryjne Ultimate Team FIFA 18

★★★ Newbie

Witam. Mam problem w grze FIFA 18.  A bardziej Ultimate Team. Chciałem zagrać w ten tryb lecz musiałem odpowiedzieć na pytanie awaryjne. Niestety zapomniałem jaka odpowiedź była poprawna lecz na dzień dzisiejszy została mi jedna próba. Boje się zużywać ostatniej próby ponieważ słyszałem ze moje konto w fifa zostanie zablokowane. I mam próśbe , mogli byście zresetować moje pytanie awaryjne? Pozdrawiam, Jakub

Wiadomość 1 z 3 (612 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Pytanie Awaryjne Ultimate Team FIFA 18

Community Manager

Hej @Slowik54g 

Wykorzystaj tą ostanią szansę - zastanów się raz jeszcze jaka mogła być odpowiedź na pytanie awaryjne do FUT w FIFA 18.  Zwróć uwagę, że wielkość liter ma tu znaczenie.

 

Jeśli się nie uda i zablokujesz dostęp do FUT, głowa do góry...po prostu zadzwoń lub napisz do nas na czacie. 

Ważne: w czasie kontaktu musisz mieć dostęp do gry.

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (577 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Pytanie Awaryjne Ultimate Team FIFA 18

Community Manager

Hej @Slowik54g 

Wykorzystaj tą ostanią szansę - zastanów się raz jeszcze jaka mogła być odpowiedź na pytanie awaryjne do FUT w FIFA 18.  Zwróć uwagę, że wielkość liter ma tu znaczenie.

 

Jeśli się nie uda i zablokujesz dostęp do FUT, głowa do góry...po prostu zadzwoń lub napisz do nas na czacie. 

Ważne: w czasie kontaktu musisz mieć dostęp do gry.

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ 

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (578 wyświetleń)

Dot.: Pytanie Awaryjne Ultimate Team FIFA 18

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @EA_Kalina jako rozwiązanie. 

Wiadomość 3 z 3 (548 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA