Przepustka do Ligi Wekendowej

autor: KozaBreak
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Przepustka do Ligi Wekendowej

★★ Novice

Od razu mówię. Nie chcę otrzymać bana, a jedynie pytam się jako gracz. Nie jestem jakiś dobry, chociaż kilka razy już się zakwalifikowałem do ligi weekendowej, jednak od pewnego czasu stanąłem w miejscu, nie chcę rostrzygać w tym wątku czy jest handicap czy nie, chociaż patrząc na to co się dzieję w niektórych meczach to można się popłakać. Jednak przejdę do konkretów. Widziałem na grupka na fb, że ludzie dostawają darmową kwalifikację. Można za to dostać bana? Moich kilku kolegów właśnie się tak, zakwalifikowało. Czy darmową kwalifikację dostajemy co tydzień?

Wiadomość 1 z 4 (219 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Przepustka do Ligi Wekendowej

Szczerze wątpię żeby to była prawda.

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (246 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Przepustka do Ligi Wekendowej

Hej,

Tego typu darmowej kwalifikacji z pewnością nie otrzymuje się zbyt często.

Nie jestem tego pewny, ale kojarzę, że można ją otrzymać po wielu nieudanych próbach kwalifikacji do Ligi Weekendowej. Wystarczy grać, a może Ci się poszczęści.

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 4 (209 wyświetleń)

Dot.: Przepustka do Ligi Wekendowej

★★ Novice

czyli trzeba liczyć na szczęście,a i jeszcze jedno przeczytałem gdzieś że niby kwalifikacje dostaję się co 3 tygodnie

Wiadomość 3 z 4 (205 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przepustka do Ligi Wekendowej

Szczerze wątpię żeby to była prawda.

Wiadomość 4 z 4 (247 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA