Dot.: Problem Fifa 11

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem Fifa 11

★★★ Newbie

Witam!
Mam problem z grą Fifa 11 Kupiłem tą gre 6 lat temu i nie gralem w nia juz pare lat i teraz zachciało mi sie w nia zagrac. W swoim laptopie nie posiadam napedu na płyty wiec zainstalowalem ja poprzez wprowadzenie klucza do gry ktory byl w opakowaniu. Po instalacji kliknolem przycisk graj i wyskoczylo mi aby wprowadzic klucz do licencji wiec wprowadzilem kod z srodka pódełka lecz go nie przyjmowało. Postanowilem wyłaczyc i właczyc Orgina i przy kolejnym wprowadzaniu kodu licencji popełniłem bład w literkach ( zle przepisalem) i teraz nie moge nic zrobic poniewaz caly czas wyskakuje mi ze moja licencja wygasła. Nie wiem co mam z tym zrobic poniewaz chcialbym sobie pograc w Fife ale nic nie moge zrobic. Bardzo prosze o jakąś porade czy pomoc w rozwiązaniu problemu

Wiadomość 1 z 2 (575 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem Fifa 11

@blaszczykowski13

 

Witaj

 

W twoim przypadku konieczny będzie kontakt z EA by rozwiązać ten problem.

 

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (564 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem Fifa 11

@blaszczykowski13

 

Witaj

 

W twoim przypadku konieczny będzie kontakt z EA by rozwiązać ten problem.

 

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 2 (565 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA