Pomocy, nie mogę włączyć gry

autor: kacperooo328
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Pomocy, nie mogę włączyć gry

★★ Newbie

Witam, mam problem z FIFA 15.

Gdy uruchamiam fifę na ekranie z Messim wyskakuje komunikat "Program przestał działać". Próbowałem włączyć ze zgodnością, wyłaczalem antywirusa, ofline, nakładke w grze, synchronizacje z chmurą. Co mam zrobić?

Wiadomość 1 z 2 (260 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Pomocy, nie mogę włączyć gry

[ Edytowane ]

@kacperooo328

 

Witam prześlij plik  DXDIAG 

 

 

Wykonaj poniższe kroki:

 

Odinstaluj aplikację Origin, czyszcząc jednocześnie rejestry z użyciem aplikacji  REVO UNINSTALLER

  1. Odinstaluj przez program REVO aplikacje Origin

  2. Wykonaj restart komputera
  3. Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję Origin z naszej strony
  4. Zamknij wszystkie programy działające w tle 
  5. Wykonaj czysty rozruch,możliwe że  jakaś aplikacja blokuje Origin czysty rozruch instrukcja
  6. Dodatkowo zobacz czy,Origin jest dodany do wyjątków w zaporze systemowej i w antywirusie.Lub wyłącz zaporę i antywirusa

Dodatkowo

 

USZKODZONE PLIKI ZAPISU/USTAWIEŃ  wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 15 na np. FIFA 15 kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

 

PS. Po utworzeniu nowego działającego profilu, istnieje szansa przywrócenia zapisów Kariery. Spróbuj przekopiować zapisy z folderu Dokumenty\Fifa 15 kopia\settings(Career w nazwie) do nowo utworzonego folderu Dokumenty\Fifa 15\settings. 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 2 (252 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA