[PC] Problem ze znalezieniem przeciwnika w Division Rivals i FUT DRAFT

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

[PC] Problem ze znalezieniem przeciwnika w Division Rivals i FUT DRAFT

[ Edytowane ]
Community Manager

Witajcie, 

 

Otrzymujemy zgłoszenia o problemach ze znalezieniem przeciwników w Division Rivals, oraz FUT Draft.

 

Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu, jeśli pojawią się jakiekolwiek nowe informacje zaktualizuję ten wpis. Soccer ball

Wiadomość 1 z 10 (1 447 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: [PC] Problem ze znalezieniem przeciwnika w Division Rivals i FUT DRAFT

[ Edytowane ]
Community Manager

Otrzymaliśmy potwierdzenie, że wczoraj wieczorem (ok. 22:00) problem ze znalezieniem przeciwników w Division Rivals i FUT Draft został rozwiązany. Dziekujemy wszystkim za cierpliwość w czasie gry rozwiązywaliśmy ten problem :eahigh_file:

 

Zobacz w watku

Wiadomość 10 z 10 (1 103 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: [PC] Problem ze znalezieniem przeciwnika w Division Rivals

★★★★★ Newbie

Czy wiadomo +/- ile potrwa naprawa? brakuje mi trochę punktów do Ligi Weekendowej i chciałbym się wyrobić Standard smile

Wiadomość 2 z 10 (1 406 wyświetleń)

PILNE!!!!! NIE MOGĘ ZAGRAĆ W DIVISION RIVALS

★★★★ Novice

NIe mogę zagrać w division rivals gdyż gra nie znajduje i przeciwnika, a szuka go około 2 s. Proszę naprawcie to!!!!!!!!! A jeśli nie możecie to dajcie mi chociaż jakieś słabe paczki!!!!

Wiadomość 3 z 10 (1 207 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] Problem ze znalezieniem przeciwnika w Division Rivals

★★★★ Novice

Niestety nie wiem czy będę mógł później graćTeeth bared! Proszę naprawcie to szybko albo dajcie nam jakąś małą rekompensatęLarge smile

Wiadomość 4 z 10 (1 365 wyświetleń)

wyszkuiwanie przeciwnika

★★★ Newbie

Witam mam stały i dobry dostep do internetu, lecz po próbie wyszukania przeciwnika w Division Rivals, wyskakuje mi komunikat ,,Nie znaleziono żadnego przeciwnika. spróbój ponownie później.". Nie wiem czy są jakieś problemy z serwerem czy problem leży po mojej stronie. Licze na szybka odpowiedz. Podrawiam.

Wiadomość 5 z 10 (1 202 wyświetleń)

Dot.: [PC] Problem ze znalezieniem przeciwnika w Division Rivals

★★★★★ Apprentice
nie da się również znaleźć przeciwnika w drafcie za to w pojedyńczych meczach się da, platforma PC
Wiadomość 6 z 10 (1 335 wyświetleń)

Dot.: [PC] Problem ze znalezieniem przeciwnika w Division Rivals i FUT DRAFT

★★★★ Apprentice

Dodam jeszcze, że jak już znajdzie to ping jest na czerwono. Nie odpalałem meczu więc nie sprawdzałem jak to wygląda w grze. To nie na moje nerwy Standard smile

Wiadomość 7 z 10 (1 181 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] Problem ze znalezieniem przeciwnika w Division Rivals i FUT DRAFT

★ Novice
zostało niecałe 24 godziny do zrobienia zadań tygodniowych, dokładnie dzięki takim problemom nie dostanę ikony na koniec fut swap jeśli tak dalej pójdzie bo nie mam zamiaru jutro siedzieć cały dzień przed fifą o ile się uda, DZIĘKUJEMY EA! TAK POTĘŻNA FIRMA A WIECZNE PROBLEMY Z SERWERAMI, PIĘKNA SPRAWA.
Wiadomość 8 z 10 (1 146 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] Problem ze znalezieniem przeciwnika w Division Rivals i FUT DRAFT

★★★★★ Newbie

Widzę, że dla wielu osób ta awaria ma wpływ na wyniki z całego tygodnia. Czy jest jakaś szansa na jakąś formę pocieszenia :D ?

Wiadomość 9 z 10 (1 127 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [PC] Problem ze znalezieniem przeciwnika w Division Rivals i FUT DRAFT

[ Edytowane ]
Community Manager

Otrzymaliśmy potwierdzenie, że wczoraj wieczorem (ok. 22:00) problem ze znalezieniem przeciwników w Division Rivals i FUT Draft został rozwiązany. Dziekujemy wszystkim za cierpliwość w czasie gry rozwiązywaliśmy ten problem :eahigh_file:

 

Wiadomość 10 z 10 (1 104 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA