Dot.: Okropnie wolny gameplay.

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Okropnie wolny gameplay.

★ Novice

Witam! Od wersji FIFA 17 miewam ogromny problem przez, który nie jestem w stanie grać i niestety w FIFA 18 on się powtarza. Niezależnie od wybranych ustawień graficznych, podpiętych kontrolerów oraz świeżo zaktualizowanych sterowników gameplay gry jest strasznie wolny mimo, wskazania przez program pomocniczy stałych 60FPS. Nie da się w żaden sposób grać, całość wygląda i działa jak w tempie 0.1x do normalnego. Mam nadzieję, że chociaż z nową odsłoną mój problem zostanie rozwiązany : (

 

Specyfikacje

 

nvidia gtx 850m 2gb vram

intel i5-4210h 2.90Ghzx4

8gb ram

Wiadomość 1 z 4 (953 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Okropnie wolny gameplay.

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @1337OSTR

 

Próbowałeś uruchomić komputer w trybie czystego rozruchu

 

Prześlij nam proszę również DxDiag Standard smile

Wiadomość 2 z 4 (938 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Okropnie wolny gameplay.

★ Novice

Cześć @EA_Kuba

 

Tak jak zaproponowałeś, uruchomiłem komputer w trybie czystego rozruchu. Byłoby tak jak być powinno przez pierwsze 15 sekund, ale później wróciło do stanu poprzedniego. Sprawdziłem czy to wina pada Logitecha - niestety nie.

 

Dosyłam mój DxDiag.

 

Wiadomość 3 z 4 (932 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Okropnie wolny gameplay.

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @1337OSTR

 

Dzięki za DxDiag :eahigh_file:

 

 

Zauważyłem, że Twoje sterowniki do karty nie mają logo WHQL. Nie koniecznie jest to bezpośrednia przyczyna tego co dzieje się z Twoją grą, nie mniej możliwe, że korzystasz ze sterowników beta, które nie są kompatybilne z Twoim systemem operacyjnym. 

 

Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej korzystając z czystej instalacji

 

Przed uruchomieniem gry w Ustawieniach sprawdź czy masz ustawioną odpowiednią rozdzielczość, spróbuj zaznaczyć opcję uruchamiania gry w oknie oraz ogranicz grę do 60kl/s

 

FIFA.jpg

 

Uruchom również grę w trybie wysokiej wydajności.

 

Nie zaszkodzi również utworzyć nowe konto administratora na komputerze i uruchomić grę oraz Origina z jego poziomu. W pliku DxDiag znalazłem błędy powiązane z ntdll.dll, które mogą wskazywać na uszkodzenie konta.

 

 

 

// P.S - na Twój e-mail może przyjść wiadomość wskazująca na podanie rozwiązania w obserwowanym przez Ciebie temacie, to moja wina - nieopatrznie kliknąłem nie tutaj gdzie trzeba - przepraszam Wink //

Wiadomość 4 z 4 (907 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA