Dot.: Odbieranie piłki przez zawodników

autor: patryk3887
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Odbieranie piłki przez zawodników

★★★ Apprentice

Skoro prawie po 2 miesiącach udało się wam wreszcie naprawić dostawanie doświadczenia za granie w tą grę, to może teraz kolejna sprawa.

Dlaczego kiedy podajemy piłkę zwykłym podaniem po ziemi, już nie mówię tu o za słabych podaniach prostopadłych, ale o zwykłym podaniu po ziemi jeśli podanie jest za słabe to dlaczego zawodnik, który powinien dostać tę piłkę nie chce się ruszyć w jej stronę i nie da się go kontrolować będzie tak biegł w kierunku bramki przeciwnika, ale nie podejdzie do piłki, która nigdy się do niego nie doturla, przykładowa sytuacja: Stoi mój piłkarz i piłkarz przeciwnika, podaję piłkę i obrońca przeciwnika potrafi się ruszyć w stronę piłki i do niej podejść a mój stoi jak koł wbity w glebę i czeka, gdzie tu jest realizm?, no i oczywiście mojego zawodnika nie da się kontrolować do czasu aż piłka do niego dojdzie, albo przejmie ją zawodnik z drużyny przeciwnej, jak długo trenowałem piłkę i oglądam mecze, to na treningach trener do znudzenia powtarzał żeby podejść do piłki a na profesjonalnych meczach również nie widzę aby zawodnik stał jak zamurowany. 

Uważam, że jest to błąd i powinniście go zgłosić do studia.

Wiadomość 1 z 3 (313 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Odbieranie piłki przez zawodników

★★★★★ Apprentice

Spróbuj ustawić wytyczne żeby zawodnik podchodził do podania, a nie wbiegał za plecy przeciwnika.

Wiadomość 2 z 3 (294 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Odbieranie piłki przez zawodników

★★★ Apprentice
To się nie tyczy tylko napastników, więc zmienianie tego nic nie da
Wiadomość 3 z 3 (286 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA