Niesłuszna blokada konta

autor: Engini
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Niesłuszna blokada konta

★★★ Newbie

Dwa dni temu moje konto zostało zablokowane za "mowę nienawiści" mimo że to ja zgłosiłem gościa który pisał takie rzeczy. Nawet w mailu który otrzymałem w momencie nałożenia blokady podana jest osoba o kompletnie innym nicku niż mój ale ea twierdzi że wszystko jest jak powinno i nie zdejmą blokady z mojego konta. Pisałem i dzwoniłem do nich wyjaśniając sprawę ale dla nich wszystko jest jak trzeba. A wydałem już trochę pieniędzy na tym koncie więc zależało by mi na odzyskaniu dostępu.

 

Czy jest coś co mogę w ogóle jeszcze zrobić?

Wiadomość 1 z 3 (1 446 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Niesłuszna blokada konta

Community Manager

Hej @Engini 

 

Obawiam się, że jedyną możliwością jest skontaktowanie się z nami wedle instrukcji, które znajdziesz poniżej. 

 

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/

 

Poprzez forum nie mam możliwości pomóc Ci w odwołaniu się od blokady. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 269 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Niesłuszna blokada konta

Community Manager

Hej @Engini 

 

Obawiam się, że jedyną możliwością jest skontaktowanie się z nami wedle instrukcji, które znajdziesz poniżej. 

 

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/

 

Poprzez forum nie mam możliwości pomóc Ci w odwołaniu się od blokady. 

Wiadomość 2 z 3 (1 270 wyświetleń)

Dot.: Niesłuszna blokada konta

★★★ Newbie

Mam to samo 😐😐😐, a z nikim nawet sie komunikowałem ze społeczności fifa 23, trochę słabo z waszej strony. 

Wiadomość 3 z 3 (645 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA