Dot.: Nie moge zapisać nazwy gracza w trybie "Szybki mecz"

autor: ALTER_EVENT
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Nie moge zapisać nazwy gracza w trybie "Szybki mecz"

★★★ Newbie

Coś wiadomo? Udało się komuś ten problem rozwiązać?

Wiadomość 11 z 16 (1 641 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie moge zapisać nazwy gracza w trybie "Szybki mecz"

★ Novice

Czy ktoś rozwiązał problem.??

Wiadomość 12 z 16 (1 567 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie moge zapisać nazwy gracza w trybie "Szybki mecz"

★ Novice

Komuś się udało rozwiązać ten problem? Bo goście z EA jak zwykle twierdzą że trzeba połączyć konsolę do internetu przez kabel.

Wiadomość 13 z 16 (1 520 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie moge zapisać nazwy gracza w trybie "Szybki mecz"

★★ Novice

U mnie to samo, myślałem, że to jakieś ograniczenia dla dziecka, ale widzę, że ten problem występuje też u innych.

Ja konfigurację mam taką: założyłem sobie konto na PS4 i powiązałem z sieciowym ID, jako dorosły (menadżer rodziny) dodałem konto dla mojego niepełnoletniego syna w PS4 i też powiązałem z sieciowym ID. Następnie w EA mam swoje konto na Origin oraz dodałem konto syna przez aplikację Origin (tylko przez aplikację można dodawać konto EA dla niepełnoletnich). Chciałem powiązać konto syna z jego nazwą użytkownika w trybie grania Szybki Mecz, żeby mu się statystyki naliczały, niestety wyskakuje właśnie ten błąd za każdym razem i może tylko korzystać z "lokalnej" nazwy gracza.

Wiadomość 14 z 16 (1 506 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie moge zapisać nazwy gracza w trybie "Szybki mecz"

★★★ Newbie
@BeGeeSs Mi pomogła zmiana poziomu trudności.
Wiadomość 15 z 16 (909 wyświetleń)

Dot.: Nie moge zapisać nazwy gracza w trybie "Szybki mecz"

★★★ Newbie

Ale poziom trzeba (przynajmniej u mnie ) zmienić na niższy od obecnego, nie chce snuć teorii spiskowych, ale mam wrażenie że po to na niższy żeby znudziło Ci się łatwe wygrywanie meczów i żebyś kupił nowsza Fife

Wiadomość 16 z 16 (658 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA