Mój skład i opinia o zawartości paczek

autor: Fifa19l-luzik
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mój skład i opinia o zawartości paczek

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Ostatnio mówię może coś trafie i co w paczce za 25 k dostaje zawodników na poziomie 79 po sprzedaży 5 k do tyły 20 i tak jest za każdym razem,

Ja rozumiem ,że to losowanie i loteria ale bez przesady to nie totolotek.Choć prawie.

Chore to.Z gry dobrych zawodników nie zdobędziesz.Ostatnio patrze specjalne karty cena 5 milionów. [edytowane przez EA_Kuba] .Niby twórcy mówia ,że gra jest dla wszystkich taka społeczna.Hmm nie dla biedoty.

To samo jak piontsy za wygrane pojedyncze mecze.500-700 CHYBA ŻART!

Owszem w rezerwach mam zawodników dobrych lecz z różnych lig.Nie do połączenia razem.Fakt są to niby prezenty od Ea lecz na co mi one składu z nich nie zrobię.A ni ich wymienić więc trzymam

Dla mnie i pewnie dla większości zawodnik np. De bruyne to max reszta dla wybranych i bogatych.Szkoda gadać.

Na szczęście mam to gdzies robie swoje i składzik mam ok.A biedny jak mysz kościelna he pozdrawiam graczy Luzik

ps MÓJ SKŁADZIK W ZAŁĄCZNIKUStandard smile

Wiadomość 1 z 1 (117 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA