Dot.: Kupowanie i aktywacja kodu dla gier kupionych z rynku wtórnego.

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kupowanie i aktywacja kodu dla gier kupionych z rynku wtórnego.

★★★ Newbie

Chciałbym zapytać o procedurę zakupu oryginalnej gry na licencji EA, z rynku wtórnego (allegro, olx, lombard, itp.) mianowicie mam możliwość zakupu gry FIFA 15 (dotychczas grywałem w 14 lecz wsparcie dla tego wydania wygasło) i zastanawiam się czy nie będzie problemów podczas aktywacji ?! Kiedyś już była sytuacja iż grę którą otrzymałem od kogoś bliskiego musiałem zgłaszać do EA jako własność przeniesioną choć dotyczyło to gry zakupionej w sklepie, czy także muszę zgłaszać jeśli nabyłem grę w pudełku z w/w źródeł i jestem jej prawowitym właścicielem ? co z kontem które ktoś miał wcześniej i wykorzystywał klucz produktu ? proszę o pomoc w temacie 

Wiadomość 1 z 2 (172 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kupowanie i aktywacja kodu dla gier kupionych z rynku wtórnego.

Hej.

Zakupienie gry w wersji pudełkowej z załączonym nowym kodem można jak najbardziej aktywować na platformie Origin bez żadnych problemów. Nic nie musi być zgłaszane.

Jeśli chodzi o sprawę kont to ich sprzedawanie/kupowanie jest wbrew przepisom nałożonym przez EA. Każdej takiej czynności grozi zablokowanie konta.

EA - Terms of Service

Wiadomość 2 z 2 (168 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA