Konto Origin FIFA 14

autor: leffandowski
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Konto Origin FIFA 14

★★★ Newbie

Mam stare konto na origin na którym mam fife 14 i pamiętam tylko ID tego konta i chciałbym je jakoś odzyskać

Wiadomość 1 z 4 (446 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Konto Origin FIFA 14

Community Manager

Hej @leffandowski

 

Konta EA nie wygasają Standard smile Przygotuj klucz od swojej gry i skontaktuj się z nami telefonicznie. Możesz zamówić z nami rozmowę, korzystając z instrukcji zamieszczonej na tej stronie. 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (465 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Konto Origin FIFA 14

★★★ Pro

Witaj @leffandowski

 

Pamiętasz na jaki e-mail zakładałeś konto? Jeżeli nie zastosuj się do podanej instrukcji:

 

Zapraszam do zapoznania się z tematem naszej Pani Community manager @EA_Patrycja dotyczącego kontaktu z doradcą EA:

 

http://answers.ea.com/t5/Origin/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/5877452#U5...

 

lub

 

Zgłoś się do Centrum Pomocy (lub Twoi rodzice/opiekunowie). Przez stronę: http://help.ea.com/pl/ lub telefonicznie. Telefon: +48 22 39 70 840 Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 19:00. Opłata jak za połączenie lokalne w zależności od stawki operatora.

 

 

Przygotuj na kartce:

1. Swój adres e-mail (może być kilka jeżeli nie wiesz do którego dopisane jest konto Origin)

2. Odpowiedź na pytanie pomocnicze. 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 2 z 4 (433 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Konto Origin FIFA 14

★★★ Newbie

Niestety nie pamiętam jaki to był e-mail, mam tylko dwa i założyłem dwa nowe konta na origin z tymi e-mailami i nie przy żadnym nie wyskoczyło, że taki e-mail był już wcześniej użyty. to możliwe, że konto mogła wygasnąć?

Wiadomość 3 z 4 (428 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Konto Origin FIFA 14

Community Manager

Hej @leffandowski

 

Konta EA nie wygasają Standard smile Przygotuj klucz od swojej gry i skontaktuj się z nami telefonicznie. Możesz zamówić z nami rozmowę, korzystając z instrukcji zamieszczonej na tej stronie. 

Wiadomość 4 z 4 (466 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA