Komunikacja głosowa - głośniczek online - jak wyłączyć?

autor: Invalin1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Komunikacja głosowa - głośniczek online - jak wyłączyć?

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam, obok zawodnika wyświetla mi się ikona takiego jakby głośniczka(chyba od czatu głosowego) i mam pytanie jak to wyłączyć?

Wiadomość 3 z 9 (35 099 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Komunikacja głosowa

[ Edytowane ]

Hej.

Można wyłączyć go w ustawieniach launchera gry przed jej uruchomieniem. Wystarczy przejść do ustawień głosu. Standard smile

 

13142111a11.PNG

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 9 (42 844 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

głośniczek przy piłkarzu (online)

★★★ Newbie

Jak mogę wyłączyć ikonę głośnika koło swoich piłkarzy? Mam wyłączone rozmowy głosowe w launcherze

Wiadomość 1 z 9 (35 124 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: głośniczek przy piłkarzu (online)

★★★★★ Apprentice

Hej 

 

Jeżeli masz już wyłączone "rozmowy głosowe" , wyłącz również  funkcję  "ORIGIN w grze" . Powinno pomóc Standard smile 

 

Wiadomość 2 z 9 (35 094 wyświetleń)

Dot.: Komunikacja głosowa

[ Edytowane ]

Hej.

Można wyłączyć go w ustawieniach launchera gry przed jej uruchomieniem. Wystarczy przejść do ustawień głosu. Standard smile

 

13142111a11.PNG

Wiadomość 4 z 9 (42 845 wyświetleń)

Rozmowa Głosowa

★★★★★ Novice

Witam. Po ostatniej łatce w FIFA 18 zaraz obok znacznika piłkarza przeciwnika pojawia się znacznik rozmowy głosowej, mimo tego że mam ją wyłączoną. Czy w takiej sytuacji przeciwnik słyszy co mówię? Bardzo mi na tym zależy. Jestem dość nerwowy i nie chcę by ktoś po drugiej stronie monitora mnie słyszał.

Wiadomość 5 z 9 (34 964 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Rozmowa Głosowa

Community Manager

@mroczkk Połączyłem Twój post z innym gdzie zadano identyczne pytanie :eahigh_file:

Wiadomość 6 z 9 (34 932 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Komunikacja głosowa - głośniczek online - jak wyłączyć?

★★★ Novice
A czy nie da się zrobić jakoś tak że tylko po naciśnięciu jakiegoś przycisku włącza się mikrofon?
Wiadomość 7 z 9 (33 397 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Komunikacja głosowa - głośniczek online - jak wyłączyć?

★★★ Newbie
@filipikapi2 co o co tu hodzi
Wiadomość 8 z 9 (10 669 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Komunikacja głosowa - głośniczek online - jak wyłączyć?

Community Manager

Z racji tego, że ostatni komentarz w tej dyskusji został zamieszczony ponad 3 lata temu i mając na uwadze zasady forum odnośnie odkopywania starych wątków - zamykam ją. 

 

W przypadku problemów poproszę Was o założenie nowego wątku na forum w odpowiedniej części. 

Wiadomość 9 z 9 (10 607 wyświetleń)
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA