Dot.: Kod instalacyjny wykorzystany- problem

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Kod instalacyjny wykorzystany- problem

★★★ Newbie

Witam. Dostałem fifę 17 od wujka. Założyłem konto na origin. Chcę zainstalować grę i pokazuje mi błąd że kod instalacyjny został już wykorzystany. Wujek usunął grę ze swojego konta origin i dalej nic. Czy ktoś może mi pomóc? 

Wiadomość 1 z 6 (354 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod instalacyjny wykorzystany- problem

★★★ Newbie

posiadam ten sam problem z fifa 15 nie moge zainstalowac kod zostal juz wykorzystany!! co robic?

 

Wiadomość 2 z 6 (337 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Kod instalacyjny wykorzystany- problem

[ Edytowane ]

Witajcie @005621  @bartekb20 

 

@005621  W twoim przypadku problem jest spowodowany tym, że gra jest już dodana do konta wuja, aby w nią zagrać wuja musiałby udostępnić swoje konto Origin.

 

@bartekb20  Upewnij się czy gra nie była dodana do innego konta.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 3 z 6 (321 wyświetleń)

Dot.: Kod instalacyjny wykorzystany- problem

★★★ Newbie
@MattiuDefo W moim przypadku niestety wujek ma inne gry na swoim koncie i nie udstępni mi konta origin. Wyczytałem ze należy sie kontaktować z biurem obsługi EA, ale czy coś sie uda zrobić to nie wiem. Czas pokaże
Wiadomość 4 z 6 (314 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kod instalacyjny wykorzystany- problem

@005621 

 

W twoim przypadku raczej nie da się nic zrobić, ponieważ kod gry jest jednorazowy i przypisany do jednego konta. Kontakt z EA jest potrzebny gdy mamy ten sam problem ale na swoim koncie a nie innej osoby.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 6 (301 wyświetleń)

Dot.: Kod instalacyjny wykorzystany- problem

★★ Novice

Cześć, mój problem wygląda podobnie lecz ja miałem zainstalowana juz FIFA 17. Gdy laptop padł, przeinstalowalem cały system, teraz wyskakuje mi błąd, że kod został juz zrealizoany, w mojej biblioteczce Origini nie widnieje gra FIFA 17 aby móc ją chociazż by sciagnac z  chmury. Program dalej mnie  nie puszcza, nie wiem co robic, pomozcie proszę, bo nie moge juz w domu wysiedziec przez tego wirusa:/

Wiadomość 6 z 6 (272 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA