Dot.: Kod do gry został już wykorzystany Fifa15

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kod do gry został już wykorzystany Fifa15

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam.

Na swoim koncie origin wpisałem  kod do gry Fifa 15. Z jakiegoś powodu nie mogłem uruchomić gry. Teraz gdy chce jeszcze raz zainstalować grę strona podpowiada -prawidłowo ze kod aktywacyjny został juz wykorzystany. Proszę o pomoc jak mogę jeszcze raz zainstalować grę  uzywając tego samego cd keya.

pozdrawiam  

mój adres [edit: email address removed]

Wiadomość 1 z 2 (319 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Kod do gry został już wykorzystany Fifa15

Community Manager

Hej @63001974 

 

Po przypisaniu kodu do Twojego konta EA, grę będziesz mógł pobrać z poziomu Biblioteki gier Origin Standard smile Ponowne wprowadzanie kodu gry nie jest potrzebne, wystarczy że zalogujesz się na właściwe konto EA (to do którego został przypisany kod Standard smile )

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (307 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Kod do gry został już wykorzystany Fifa15

Community Manager

Hej @63001974 

 

Po przypisaniu kodu do Twojego konta EA, grę będziesz mógł pobrać z poziomu Biblioteki gier Origin Standard smile Ponowne wprowadzanie kodu gry nie jest potrzebne, wystarczy że zalogujesz się na właściwe konto EA (to do którego został przypisany kod Standard smile )

Wiadomość 2 z 2 (308 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA