Jest już dzień premiery a mój brat nie może ściągnąć gry z Origin

autor: Likul
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Jest już dzień premiery a mój brat nie może ściągnąć gry z Origin

★★★★★ Newbie

coś obiło mi się o uszy że w Karierze Hunterea  w 5 sezonie jest błąd i może wywalić Cię z gierki xD

 

Wiadomość 31 z 84 (756 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jest już dzień premiery a mój brat nie może ściągnąć gry z Origin

★★★ Newbie

Ok Koledzy jak się czegoś dowiecie to piszcie tu Standard smile EA dało * strasznie ;/

Wiadomość 32 z 84 (754 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jest już dzień premiery a mój brat nie może ściągnąć gry z Origin

★★★ Guide

Jak ktoś się dowie czegoś to proszę o INFO :-)

Wiadomość 33 z 84 (751 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jest już dzień premiery a mój brat nie może ściągnąć gry z Origin

★★ Apprentice
Strasznie to mało powiedziane...😂😂😂😂 po u*** xd
Wiadomość 34 z 84 (740 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jest już dzień premiery a mój brat nie może ściągnąć gry z Origin

★★★★★ Newbie

Na Facebooku EA Sports FIFA Polska ktoś napisał, że podobno premiera na PC jest o godzinie 14:00. Nie wiem, czy to prawda, jednak uznałem, że warto się podzielić tą informacją. Jeśli to prawda, to nadal jest żart i kpina z graczy. Pozdrawiam.

Wiadomość 35 z 84 (1 235 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jest już dzień premiery a mój brat nie może ściągnąć gry z Origin

★★ Apprentice
Nie to plotka.. W sumie z demo na PC tez były problemy..
Wiadomość 36 z 84 (1 219 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jest już dzień premiery a mój brat nie może ściągnąć gry z Origin

★★★ Guide

Jeszcze 25 minut i może ktoś się czegoś dowie na infolinii EA .. a jeśli chodzi o wątek fabularny to wywala przy rozmowie Hantera z dziadkiem ... i tak w kółko .... jak co roku czekamy na PATCH

Wiadomość 37 z 84 (1 174 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Jest już dzień premiery a mój brat nie może ściągnąć gry z Origin

★★★ Novice

Hej wszystkim, ja również dołączam się do problemu: kupiłem klucz standardowej edycji w sklepie "konsoleigry.pl" i o północy otrzymałem klucz, jednak, podobnie jak Wy wszyscy tu, nie mam przycisku umożliwiającego pobranie gry. Byłem również na forum w j. angielskim i ludzie na całym świecie mają podobne problemy. Są nawet tacy, którzy w tym samym mieście jedni mogą grać a inni nie. Ludzie kupowali klucze z różnych źródeł i mają to samo, a właściwie nie mają. Sprzedawca sklepu, od którego kupiłem swój klucz powiedział, że niby trzeba czekać na premiere na całym Świecie, a wiadomo, ze w Stanach jest wczesny ranek, ale być może faktycznie o 14:00 będzie. Albo i nie, skoro to problemy z serverami i pewnie jest odczytywany czas danego servera,a nie klienta (naszego kompa). No nic, zobaczymy. Jak mi się coś uda więcej zdziałać, to napisze.

Wiadomość 38 z 84 (1 137 wyświetleń)

Dot.: Jest już dzień premiery a mój brat nie może ściągnąć gry z Origin

★★★ Newbie

Dzwoniłem na infolinię dowiedziałem się tyle, że technicy pracują nad tym problemem. Generalnie nie wiedzą, o której będzie działać "mają nadzieje, że uda im się to zrobić dziś"

Wiadomość 39 z 84 (952 wyświetleń)

Dot.: Jest już dzień premiery a mój brat nie może ściągnąć gry z Origin

★★★ Novice

Czy zmiana ip na usa również nie będzie działać w tym przypadku jak w poprzednich fifach ?

 

Wiadomość 40 z 84 (882 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA