Re: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

autor: patryk3887
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Re: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

★★★ Apprentice
Nie dostaniemy nic, bo błąd nie uniemożliwia grania w grę. Taka dostaniesz odpowiedź, nawet się nie łudź.
Wiadomość 401 z 484 (683 wyświetleń)

Re: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

★★★ Novice
Zgadza się że nic nie dostaniemy fakt grać się da ale przez to rozgrywka nie jest wyrównana bo np listy transferowej pełnej nie można odblokowac ani bonusów włączyć Ciekawi mnie jedno czemu cześći graczy nabija normalnie XP a części nie
Wiadomość 402 z 484 (676 wyświetleń)

Re: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

★ Apprentice
patryk3887 masz tylko po części rację. Oczywiście błąd nie wpływa bez pośrednio na możliwość grania w FIFA 18. Ale już wpływa na pełne korzystanie z wszystkich aspektów tej gry.
Czyli tak łatwo się nie wybronia taką tanią wymówka zwłaszcza że błąd trwa już prawie 2 miesiące.
Wiadomość 403 z 484 (670 wyświetleń)

Re: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

★★★ Apprentice
Ale wiesz..., Jakby co to nie jest tak, że ja taką odpowiedź sobie wyssałem z palca, zwyczajnie kiedy zapytałem o jakąkolwiek rekompensatę z tego powodu to konsultant powiedział że błąd nie uniemożliwia rozgrywki a jedynie trochę ja utrudnia, więc co najwyżej w ramach przeprosin mogę dostać od nich złota paczkę premium, chyba że nigdy nie dostałem żadnej rekompensaty to wtedy dostanę aż dwie paczki, a do tego osoba, którą miała to zrobić przypisała micte paczki do złej Fify 17 zamiast 18 i gdybym nie zadzwonił kolejny raz to paczek bym nie dostał również, a i dodam że paczki posiana niewymienne karty Wink tyle prawdopodobnie co najwyżej dostaniemy w ramach rekompensaty
Wiadomość 404 z 484 (665 wyświetleń)

Re: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

★ Apprentice
Ja wiem jak to wygląda. Konsultant na infolini gówno może A zachowuje się jak by był bogiem. I traktują nas jak jakiś podgatunek. Wydałem na tą grę ponad 400zl żeby mieć przewagę nad innymi graczami. Ale niestety dostałem nie pełna grę. Czyli to oni nie do trzymali umowy między sprzedawcą A konsumentem.
I u mnie nie wykpia się marnymi 2 pączkami.
Wiadomość 405 z 484 (660 wyświetleń)

Re: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

★ Novice

PS4

PSN ID: sebek8907

Fifa 18 nie nalicza punktów doświadczenia

Fifie 17 działa

od 3 tygodni stoi w miejscu

poziom 69  484 646 pkt.

Wiadomość 406 z 484 (659 wyświetleń)

Re: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice
Ja sam też mam edycję CR7 i tez już mam dość że ona nie działa jak powinna, i też nie rozumiem jak oni w takiej sytuacji sacw stanie powoływać się na ta gwarancję 24h odpaleniu gry, nie po to wydaje pieniądze żeby jeszcze na start szukać bugów i moc grę zwrócić w razie czego, ale jak już napisałem kiedyś to był ostatni raz jak dalem im pieniądze za jakąś grę
Wiadomość 407 z 484 (653 wyświetleń)

Re: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

★ Apprentice
Jest Jeszce kwestia reklamacji produktu. Jak dla mnie zgłoszenie występowania błędu równa się z zgłoszeniem reklamacji. A na rozwiązanie reklamacji mają 14dni roboczych. Jak widać nie wywiązali się z tego założenia. Jeszcze jest sprzedaż nie pełnego produktu z ukrytym błędem.
Dlatego myślę że spokojnie możemy wynegocjować zwrot pieniędzy za tą grę. Zwłaszcza że ja mam wersję Icony.
Wiadomość 408 z 484 (647 wyświetleń)

Re: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

★★★ Apprentice
Jeśli masz jakiś pomysł jak to zrobić to chętnie się dołączę, bo mi się osobiście pomysły już skończyły, jeszcze nigdy się nie spotkałem z sytuacją żeby naprawa trwała tyle czasu, a jeśli jakaś firma nie była w stanie naprawić produktu to dostawalem inny w zamian o tej samej wartości lub pieniądze
Wiadomość 409 z 484 (643 wyświetleń)

Re: Brak punktów doświadczenia w katalogu EASFC.

★★★ Newbie

-Platforma PC

-Persona Origin ID Niluko

-Błąd został odnotowany mniej więcej 15.10.2017r.

-Mój obecny poziom doświadczenia to 17475

-Komunikaty o przyznawanych punktach pojawiają się podczas każdego wejścia do gry.

-Około 2-3 tygodnie od zakupu gry.

Wiadomość 410 z 484 (620 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA