Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

autor: Gangsta140b
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

Community Manager (retired)

Wielkie dzięki @darox92 za zamieszczenie szybkiego obejścia! Właśnie oznaczyłam je jako zaakceptowane rozwiązanie :eahigh_file:

Wiadomość 161 z 172 (953 wyświetleń)

Dot.: Fifa wyłącza się w 3cim rozdziale ALEX HUNTER

Community Manager (retired)

@idkPL przeniosłam Twoje zapytanie do odpowiedniego wątku. Powyżej znajdziesz obejście ze zmianą języka, które może okazać się pomocne również dla Ciebie Standard smile

Wiadomość 162 z 172 (934 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★★ Novice

Mam dokładnie to samo, filmik i po nim crah

Wiadomość 163 z 172 (922 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★ Newbie

Mam to samo, ehhh takich wpadek nie szanuje :/ oby naprawili to expresowo bo przestane lubić fife.

Wiadomość 164 z 172 (911 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★ Novice

Ja was nie rozumiem, Kolega wyżej napisał rozwiązanie, a Wy nadal płaczecie w oczekiowaniu na jakiegoś patcha...

Wiadomość 165 z 172 (896 wyświetleń)

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★★ Apprentice

@EA_Ataashi Tymczasowo można to obejść :P Dobrze by było jakby studio zrobiło tą magiczną sztuczkę też na polski język :P Ale na szczęście da się grać :P

Wiadomość 166 z 172 (794 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★ Novice

wchodzę na origin, klikam fifa 18, wbijam na "koło zębate" i pojawia się menu, niestety Właściwości są na szaro... nie da się w nie klikać Frown

Wiadomość 167 z 172 (790 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★★ Apprentice

@Erboj Rozumiem, że okienko FIFY przed finalnym uruchomieniem gry ( to takie z napisaem, graj,ustawienia,wyjdź) masz wyłączone tak ?

Wiadomość 168 z 172 (689 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★★★ Novice
@EA_Ataashi fajnie że dodaliście rozwiązanie @darox92 ale po pierwsze, już moglibyście dodać swojego patcha skoro znany jest już sposób naprawy (patrz post na 6 stronie), po drugie kiedy @darox92 napisał rozwiązanie już większość osób znało zakończenie trybu. Fajnie byłoby uzyskać rekompensaty za wasze błędy bo nie po to wydawało sie 300 złotych żeby móc grać dopiero jak już wszystko wiadomo..
Wiadomość 169 z 172 (682 wyświetleń)

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

Community Manager (retired)

Problem z zacinaniem gry w piątym rozdziale Drogi do Sławy został rozwiązany w najnowszej aktualizacji na PC

 

Dzięki wszystkim za cierpliwość oraz wszelkie propozycje obejścia problemu! :eahigh_file:

Wiadomość 170 z 172 (631 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA