Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

autor: BialyOrzel18
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★ Novice

Z tego co wyczytałem to na Originie aby teraz pobrać fife trzeba czekać do 10 października. Oznacza to pewnie kolejne problemy z grą więc na rozwiązanie pewnie poczekamy Frown 

Wiadomość 101 z 172 (913 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Podobno już naprawili błąd ale jeszcze nie podali daty aktualizacji. Możecie sprawdzić na stronie 6.

Wiadomość 102 z 172 (903 wyświetleń)

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★ Apprentice

"Otrzymaliśmy informację, iż Studio opracowało już poprawkę do gry, która powinna usunąć błąd pojawiający się w rozdziale 5 Drogi do SławyZostanie ona wdrożona w możliwie jak najkrótszym czasie. Jeśli będziemy znać konkretną datę aktualizacji podamy ją poniżej."

Kolejna porcja informacji od EA. 

Wiadomość 103 z 172 (863 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★★ Apprentice

@pietrek47 Tylko, że jak dla mnie to jest jakiś żart....skoro znają już problem i jego rozwiązanie to to już powinno być nam udostępnione... śmiech na sali.

Wiadomość 104 z 172 (852 wyświetleń)

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

W chuya sobie polecieli jak dzwoniłem do nich zmarnowałem ponad 30h, kazali mi usuwać pliki po kolej itd. później ostatecznie na pewno musiał błąd wystąpić przy pobieraniu kazali pobrać od nowa, dobra pobrałem, jednak może wina z save od fify 17 że się pomieszały dobra usunąłem save z 17 i od nowa zaczalem doszedlem drugi raz do 5 rozdzialu i to samo ... Ale jak mi kazali usuwać wszystkie sterowniki do karty graficznej i programy które mam na komputerze to już mnie huy strzelił. I ostatecznie okazało się co ? że problem z ich winy... 

Kupiłem edycje Ronaldo tylko dlatego ze zaciekawiła mnie ta droga do sławy i żeby pograć przed premierą ale na szczęście już hajs odzyskany za grę i niech się bujają. To co zrobili to jest żałosne jak można wypościć grę z takim błędem i jeszcze wmawiać że to problem komputera z którego się gra, gdzie są osoby które testowały tą grę ? 

Rozumiem gry po kilkadziesiąt złotych gdzie mają błędy ale nie za 300zł i taka Marka. Nie pozdrawiam EA. 

Wiadomość 105 z 172 (847 wyświetleń)

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★ Apprentice
Chccemy paczek rekompensaty EA SPORTS
Wiadomość 106 z 172 (679 wyświetleń)

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★★ Apprentice

fut nawet jest teraz obciazony... ehhh ea...

Wiadomość 107 z 172 (675 wyświetleń)

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★ Novice

Teraz serwery FUT'a padły a Hunter nie działa no nieźle...

Wiadomość 108 z 172 (673 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★★ Apprentice

Właśnie mnie wywalilo jak spuszczalem wciry nowej DT :D

Wiadomość 109 z 172 (672 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★★★ Novice

Podsumowując Fifa 18 na ten moment. Hunter (flagowy produkt) nie działa, w karierze menadżera póki co nie mogę zagrać meczu (usuwanie save'ów nie zadziałało), serwery fut padły, czyli zostają szybkie mecze z kompem. Fajnie EA 

Wiadomość 110 z 172 (656 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA