Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

autor: darox92
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★ Novice

No ja kupiłem grę w sumie tylko do grania w karierę Huntera. Napiszę że mam to samo chociaż ja jeszcze gry nie mogę pobrać nawet hehe. Ale wtopę mają.

Wiadomość 91 z 172 (935 wyświetleń)

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★★ Apprentice

To jest skandal!!! EA zmarnowało mój czas..liczę na rekompensatę...

Wiadomość 92 z 172 (928 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★ Novice

Paczki do FUT'a i będzie git Large smile

Wiadomość 93 z 172 (924 wyświetleń)

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★★ Apprentice

@xXZarenXx Jakby dali, byli by spoko...Dwie paczki ULTIMATE i git :D Albo chociaż jedną ultimate a jedną mega paczke albo paczke rzadkich kart :D

Wiadomość 94 z 172 (912 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★ Novice

Dramat jest z tą drogą do sławy : D

Wiadomość 95 z 172 (900 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★ Apprentice

Dramat ea serwery wam nie działały w fifie 17 to teraz Droga do sławy. Żenujące.

Wiadomość 96 z 172 (893 wyświetleń)

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★★★ Novice

Problemy z pobraniem z origina pewnie odsuną huntera na dalszy plan do naprawy.. #EA może jakieś przepraszam/rekompensaty za fakt że zakupiony produkt jest wadliwy?

Wiadomość 97 z 172 (799 wyświetleń)

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★★ Apprentice

I jakąś informacje na kiedy ten hunter ponownie będzie sprawny.. ? Jeśli skończy się na zwykłym "sorry chłopaki" a Huntera trzeba bedzie przechodzić od nowa...to ostatni raz kupiłem FIFE preorderowo.

Wiadomość 98 z 172 (797 wyświetleń)

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★ Novice

Mam ten sam problem w tym samym miejscu ale odkryłem coś jeszcze, za 10 razem gra nie wyłączyła się tylko zawiesił się jej ekran, po zminimalizowaniu pokazało mi błąd z załącznika, może to przyśpieszy działanie EA, rozmawiałem z infolinią i powiedzieli mi że już nad tym pracują i w przyszłym tygodniu powinni coś z tym zrobić, mam nadzieje że EA nam to wszystkim wynagrodzi bo na tak poważną firmę takie błędy nie powinny się zdarzyć.

Wiadomość 99 z 172 (727 wyświetleń)

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

★★★ Novice

Do przyszłego tygodnia to będę już znać końcówkę fabuły. Dzięki EA Fingers crossed

Wiadomość 100 z 172 (722 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA