[Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdziale

autor: pietrek47
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

[Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdziale

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Witam,

Przeszedłem do 5 rozdziału Alexa Huntera. Wszystko śmigało jak należy (rozgrywka oraz scenki filmowe). Problem pojawił się na początku 5 etapu kariery. Ukazuje się wtedy scena z dziadkiem Huntera, kiedy siedzą w domu i rozmawiają (nie będę przedstawiał szczegółów, bo mogę komuś zaspoilerować). Gdy filmik dobiega końca, ekran lekko się przycina i gra zostaje wyłączona, bez żadnego powiadomienia typy "Program przestał działać". Próbowałem już dosłownie wszystkiego: restart komputera, restart origina, skan antywirusem, zmiana klatek na sekundę, zmiana jakości gry, ustawienie gry w oknie. Nic nie działa. Tak jak wcześniej pisałem, wszystkie inne tryby gry, czy nawet poprzednie etapy Huntera działają perfekcyjnie bez żadnych przycięć. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? 

Prosiłbym o odpowiedź

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 172 (11 010 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: [Info] ALEX HUNTER Droga do Sławy - FIFA 18 - Wyłączanie się gry w 5 rozdz

[ Edytowane ]
★★★★ Apprentice

Dokładnie tak jak mówi @Martusiakkk :D

Ludziki rozpisze Wam mniej chaotycznie w punktach co trzeba zrobić.

1. W originie kliknąć w FIFE, "w kole zębatym" kliknąć właściwości i zmienić język na czeski.
2. Gra zacznie weryfikować pliki, później jak dojdzie do końca, pobierze jeszcze 2,55 GB.
3. Gra zainstaluje te nowo ściągnięte pliki.
4. Zmieniacie język z powrotem na polski, tak jak w punkcie pierwszym.
5. Gra ponownie zweryfikuje już nie 31 GB, a 34.
6. Hunter działa Standard smile



Zrobiłem tak i śmiga Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 152 z 172 (9 930 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: ALEX HUNTER - FIFA 18 - WYWALA Z GRY W 5 ROZDZIALE!

★★★★★ Novice

Mam ten sam problem i nic nie mogę na to poradzić. Niby jest plik w dokumentach, w których zapisane są informacje o crashu, ale tam się nie da nic doczytać. Liczę, że ktoś z EA się odezwie.

Wiadomość 2 z 172 (10 988 wyświetleń)

Dot.: ALEX HUNTER - FIFA 18 - WYWALA Z GRY W 5 ROZDZIALE!

★★★★ Apprentice

Mam dokładnie to samo... 

Wiadomość 3 z 172 (10 976 wyświetleń)

Dot.: ALEX HUNTER - FIFA 18 - WYWALA Z GRY W 5 ROZDZIALE!

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Miejmy nadzieje, że szybko ogarną ten problem.. bo myślałam na początku, że tylko ja mam problemy Frown

Wiadomość 4 z 172 (10 943 wyświetleń)

Dot.: ALEX HUNTER - FIFA 18 - WYWALA Z GRY W 5 ROZDZIALE!

★★ Apprentice

Rozmawiałem dzisiaj z gościem na infolinii, który na początku się mnie zapytał czy importowałem statystyki Huntera z FIFY 17. Powiedziałem, że tak. On po krótkiej konsultacji z "ekspertami", powiedział mi, żeby usunąć save'a. Trochę mnie to zaniepokoiło, bo większość przeszedłem. Zapytałem się go, czy można usunąć ostatniego save'a, w sensie ostatni autozapis, przed tym filmikiem, w którym crashuje grę. On, że tak. Ten sposób jednak nieskuteczny, ponieważ cały czas gra wyłącza się automatycznie. Pytanie do osób, które odpowiedziały w komentarzach. Czy wy importowaliście statystyki Huntera z FIFY 17? Czy może zaczynaliście karierę "od nowa"? Być może w tym tkwi problem, że jakaś błędna konfiguracja, kiedy się te statystyki wczytuje z poprzedniej wersji.

Wiadomość 5 z 172 (10 932 wyświetleń)

Dot.: ALEX HUNTER - FIFA 18 - WYWALA Z GRY W 5 ROZDZIALE!

★★★★ Novice
Ja również Importowałam swoje statystyki z 17-stki.
No cóż.. mówi się trudno. Trochę słabo, ze nie da sie z tym nic zrobić, żeby statystyki pozostały takie same :/
Wiadomość 6 z 172 (10 920 wyświetleń)

Dot.: ALEX HUNTER - FIFA 18 - WYWALA Z GRY W 5 ROZDZIALE!

★★ Novice

Na Hunterze "rozpoczętym" w 18 dzieje się to samo w tym samym miejscu...

Wiadomość 7 z 172 (10 909 wyświetleń)

Dot.: ALEX HUNTER - FIFA 18 - WYWALA Z GRY W 5 ROZDZIALE!

[ Edytowane ]
★★★★ Apprentice

Ja rowniez roznawialem z infolinia I powiedzieli mi dokladnie to samo...malo tego...nie znaja obejscia tego probleblemu, ani rozwiazania. Ja wyslalem im swoje dxdiag I msinfo. Bardzo dobrze,ze na nieimpprtowanym hunterze tez sie tak dzieje bo to znaczy ze szybko musza rozwiazac ten problem.

Sorry za brak pisownie, pisze z telefonu ;p


EDIT: Pan na infolinii powiedział, mi również, że im więcej nas będzie się dopisywać pod tym postem, tym szybciej studio ogarnie patch lub łatkę naprawiającą... do wszystkich, którzy czytają to, mają ten sam problem, a nie wpisali się jeszcze - wpiszcie posta "Mam to samo". Niech temat się zrobi gorący to może jeszcze dziś coś wyjdzie. :O

#AlexHunterToKozak

Wiadomość 8 z 172 (10 899 wyświetleń)

Dot.: ALEX HUNTER - FIFA 18 - WYWALA Z GRY W 5 ROZDZIALE!

★★ Apprentice

mam to samo i nic wyłącza się gra

Wiadomość 9 z 172 (10 870 wyświetleń)

Dot.: ALEX HUNTER - FIFA 18 - WYWALA Z GRY W 5 ROZDZIALE!

★★★ Novice
Niestety mam ten sam problem Frown
Wiadomość 10 z 172 (10 860 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA